Výsledky 4. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3* 4 5* 6 7* 8 re±im ⇑ celkem
51. Václav Verner 1 0,77 PORG_PH 1 1 2,03
47.–48. Sylvie Fürstová 2 1 GNVPlániPH 3 0 3 5,27
47.–48. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
50. Jiří Jirásek 3 2,15 GMikul23PL 3 3 4,07
35. Magdaléna Cincibuchová 0 -0,5 GKepleraPH 1 3 4 10,11
46. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 1 3 0 0 0 4 6,90
36. Patrik Štencel 1 0 MendelG_OP 3 2 ? 5 10,00
43. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 3 2 ? 0 5 8,17
33. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 3 3 6-i 11,02
39.–40. Eliška Andrýsková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 6 9,48
39.–40. František Janošík 2 1 MendelG_OP 3 3 6 9,48
42. Filip Prutkay 2 1,59 G_Gröss_BA 3 3 ? 6 8,61
44. František Hep 3 2 CírkGPlzeň 3 3 6 8,00
29. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 3 3 ? 1 7 12,64
38. Martin Šindelář 2 1,58 G_Gröss_BA 1 3 3 7 9,83
45. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 3 1 7 6,91
27. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 3 3 ? 2 0 8 13,81
49. Denisa Hanušková 4 5,16 G_VelMeziř 3 ? 5 8 4,70
23.–24. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 1 3 ? 5 0 0 9 16,42
23.–24. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 2 3 1 9 16,42
32. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 3 3 3 9 11,14
41. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 1 3 0 3 2 9 9,00
25. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 11 15,05
34. Adam Voženílek 4 3 GPSJazykHK 3 3 ? 5 ? 11 11,00
18. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 3 3 ? 5 3 14 19,28
26. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 3 3 3 5 14 14,00
37. Petr Hladík 4 5,04 GMikul23PL 3 2 1 5 3 0 14 9,89
13. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 1 3 3 5 3 15 20,00
30. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 1 2 5 5 2 15 12,12
14. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 3 3 ? 5 2 3 16 19,99
17. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 3 3 ? 5 5 16 19,37
22. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 3 3 3 4 3 3 0 0 16 17,36
28. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 3 3 5 5 16 13,37
31. Markéta Hanušková 4 5,2 G_VelMeziř 3 3 5 5 16 11,66
9. Jan Slíva 1 0,71 GMensaPH 3 5 5 4 1 0 18 21,11
15. Eliška Valentová 3 2 GJWolkraPV 3 3 3 5 4 18 19,83
11. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 3 2 5 5 4 0 19 20,63
16. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 19,58
20. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 3 3 3 5 5 19 18,92
21. Šimon Rada 4 3,08 GKepleraPH 3 3 5 5 3 19 18,76
8. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 3 3 3 5 5 5 21 21,15
12. Veronika Chovancová 3 3,39 PiarGTn 3 3 3 5 5 5 21 20,31
19. Alexandr Tabara 4 4,34 GymnJanŠabr 1 3 3 5 5 5 21 19,04
7. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 3 3 3 5 5 4 5 22 22,00
4. Ondřej Lukeš 3 2 SŠkybernHK 3 3 3 5 5 3 5 5 23 23,63
6. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 5 5 2 23 22,24
10. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 3 3 3 0 5 5 5 5 23 20,72
3. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 5 5 4 5 5 24 24,32
5. Samuel Rosiar 3 4 GKepleraPH 5 4 5 5 5 24 23,53
1.–2. Tomáš Flídr 4 5,82 G_Kojetín 3 2 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix