Výsledky 4. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5* 6 7* 8* re±im celkem
1.–7. Michal Beránek 2 4,04 GVoděraPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Adéla Karolína Žáčková 3 3,76 GZborovPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Matouš Šafránek 2 1 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Václav Janáček 3 2,99 GJarošeBO 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Lucia Krajčoviechová 4 6 GJHroncaBA 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–7. Jakub Parada 4 5,33 G_Gröss_BA 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Zdeněk Pezlar 2 1,88 GJarošeBO 3 0 5 5 5 5 5 25 25,00
8. Karel Chwistek 3 2,16 MendelG_OP 3 5 5 5 5 4 24 24,29
9. Samuel Rosiar 1 0 GKepleraPH 3 3 3 4 5 4 5 5 23 24,27
10.–11. Martin Fof 2 1 MendelG_OP 3 3 5 5 5 5 23 23,95
10.–11. Adam Pavelka 2 1 MendelG_OP 3 3 3 5 5 5 5 23 23,95
12. Vendula Onderková 2 1,35 GJŠkodyPŘ 3 5 5 5 5 23 23,84
13. Denisa Hanušková 2 1,67 G_VelMeziř 3 3 3 5 5 4 5 22 23,08
14.–15. Alex Tabara 2 1 GymnJanŠabr 3 0 3 5 5 5 21 22,79
14.–15. Petro Velychko 2 1 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 22,79
16. Veronika Chovancová 1 0 PiarGTn 3 3 3 5 5 19 22,43
17. Markéta Hanušková 2 1,68 G_VelMeziř 3 3 3 5 5 5 21 22,39
18. Matej Hanus 4 3,81 GPošKošice 3 3 0 5 5 5 5 23 22,26
19. Huu Quy Nguyen 3 2 G_Rumburk 3 3 5 5 5 21 22,17
20. Jáchym Mierva 3 2,1 GUKlafárŽR 3 3 5 5 5 ? 21 22,09
21. Jan Brada 3 2,2 CírkGPlzeň 3 3 5 5 5 21 22,01
22. Michal Vosyka 3 2,4 GUKlafárŽR 3 3 3 5 5 5 21 21,83
23. Tomáš Flídr 2 2,5 G_Kojetín 3 3 5 5 5 21 21,73
24. Jiří Kalvoda 3 2 GJarošeBO 3 3 4 5 5 20 21,41
25. Jakub Štepo 1 0 GEBenešeKL 3 3 4 5 2 17 21,30
26. Kateřina Fiňková 4 3 GJeronýmLI 3 3 3 5 5 5 21 21,00
27. Petr Hladík 2 1,71 GMikul23PL 3 3 3 5 5 3 19 20,91
28. Eva Feldbabelová 2 1,94 KGTřebíč 3 3 3 5 5 19 20,69
29.–31. Daniel Czinege 3 2 G_Bílovec 3 3 3 5 5 19 20,63
29.–31. Antonín Otmar 3 2 GNadKavaPH 3 3 3 5 5 3 19 20,63
29.–31. Ondřej Sladký 3 2 GMikul23PL 3 3 3 5 5 19 20,63
32. Vojtěch Gaďurek 3 3,3 PORG_PH 3 3 5 5 5 21 20,45
33.–35. Jiří Harvalík 2 1 GMikul23PL 1 3 3 5 5 ? 17 20,12
33.–35. Jakub Jedlička 2 1 GZborovPH 1 3 3 5 5 17 20,12
33.–35. Klára Pernicová 3 3,51 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 20,12
36.–38. Klára Hubínková 2 1 GMikul23PL 3 3 0 5 5 16 19,37
36.–38. Václav Maštera 2 1 GCoubTábor 3 3 5 5 16 19,37
36.–38. Nikita Ustinov 2 1 GKepleraPH 3 3 0 5 5 16 19,37
39. Lukáš Veškrna 2 1 GKepleraPH 0 3 3 4 5 15 18,59
40. Magdaléna Mišinová 3 3,86 GKepleraPH 0 5 5 5 5 ? 20 18,40
41.–42. Mikuláš Brož 3 3,41 GNadŠtolPH 3 3 3 5 5 19 18,03
41.–42. Daniel Perout 3 2,6 GJarošeBO 3 3 5 5 1 17 18,03
43. Tobiáš Krupa 4 3 G_RožnRadh 0 3 5 5 5 18 18,00
44.–45. Benedikt Bareš 2 1 G_Dobruška 1 3 0 5 5 14 17,77
44.–45. Karel Procházka 2 1 GPBystrica 0 3 5 5 1 14 17,77
46. Jan Nekarda 4 3,79 GUHradiště 3 3 3 5 5 19 17,34
47. Natália Bátorová 3 2 GPBystrica 3 5 5 1 1 15 17,27
48. Marek Pišťák 2 1,54 GHeyrovPH 3 3 3 5 14 17,04
49. Teodor Machart 2 1,06 GKepleraPH 3 5 5 13 16,81
50. Petr Khartskhaev 3 3,51 PORG_PH 3 5 5 5 ? 18 16,72
51. Viktoria Patapeika 4 3 G41Minsk 2 4 3 5 14 14,00
52. Vít Hanika 1 0 GKepleraPH 3 5 0 8 13,81
53. Anastasia Bredikhina 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 6 13,03
54. Adéla Křížová 2 1 G_Ústí_n_O 3 1 5 9 13,00
55. Jan Růžička 3 2 GKepleraPH 2 3 5 10 12,45
56.–57. Tereza Juráňová 4 3 GTigridaOS 3 3 3 9 9,00
56.–57. Jana Maderová 4 3 FRedmS 1 3 5 9 9,00
58. Matěj Venhoda 1 0 GJMasar_JI 1 3 4 8,48
59. Tomáš Macháček 2 1 GKepleraPH 5 5 8,17
60. Robin Palán 2 1,32 GJarkovPH 1 0 3 1 5 7,71
61. Paulína Dujavová 2 1 GRaymanaPV 3 3 5,27
62. Viktor Materna 4 3,65 GJarošeBO 3 3 6 4,77
63.–64. Petra Jírů 3 2 GPelhřimov 3 3 4,23
63.–64. Jakub Petrík 3 2 GOkrŽilina 3 3 4,23
65. Markéta Anna Doležalová 2 1 GUKlafárŽR 0 2 2 3,65
66.–67. Patrik Jendele 1 0 SPŠsPLZ 0 0 0,00
66.–67. Václav Verner 0 -0,27 PORG_PH 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix