Výsledky 2. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7* 8 re±im celkem
3. Eva Feldbabelová 2 1,94 KGTřebíč 3 3 3 5 5 5 5 23 23,65
6.–7. Matouš Šafránek 2 1 GKepleraPH 3 3 5 5 5 21 22,79
6.–7. Tomáš Macháček 2 1 GKepleraPH 2 3 3 5 4 5 4 21 22,79
10. Michal Janík 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 2 0 0 19 22,43
12. Adéla Karolína Žáčková 3 3,76 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 5 23 22,31
13. Michal Beránek 2 4,04 GVoděraPH 3 3 3 5 5 5 5 0 23 22,09
14. Jakub Štepo 1 0 GEBenešeKL 3 3 3 5 4 18-i 21,73
15. Jiří Kalvoda 3 2 GJarošeBO 3 3 3 5 4 5 20+i 21,62
17. Daniel Czinege 3 2 G_Bílovec 3 3 3 5 5 2 19+i 20,84
19. Tomáš Flídr 2 2,5 G_Kojetín 3 3 3 5 5 19 20,01
22. Vít Hanika 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 14 19,28
23. Alex Tabara 2 1 GymnJanŠabr 3 3 3 2 4 0 15 18,59
24. Lenka Poljaková 0 -0,3 GJŠkodyPŘ 3 3 3 3 0 0 12 18,42
25. Tobiáš Krupa 4 3 G_RožnRadh 3 3 3 5 4 0 18 18,00
27.–28. Markéta Hanušková 2 1,68 G_VelMeziř 2 3 3 2 5 15 17,73
27.–28. Denisa Hanušková 2 1,67 G_VelMeziř 3 3 3 1 5 15 17,73
29. Peter Kochelka 2 1,18 GTajBanBys 3 3 3 5 0 0 14 17,53
30. Klára Pernicová 3 3,51 GJarošeBO 3 3 3 5 4 18 16,73
31. Dominik Šíma 0 -0,5 PORG_PH 3 3 3 9 16,42
32. Ondřej Sladký 3 2 GMikul23PL 3 3 3 5 14 16,36
33. Daniel Perout 3 2,6 GJarošeBO 2 3 3 3 1 3 14 15,19
38.–39. Kateřina Fiňková 4 3 GJeronýmLI 3 3 3 3 1 13 13,00
38.–39. Viktoria Patapeika 4 3 G41Minsk 1 2 3 5 2 0 13 13,00
40. Klára Grinerová 3 2,18 GZborovPH 3 3 3 1 0 10+i 12,39
44. Mikuláš Brož 3 3,41 GNadŠtolPH 3 3 2 4 12 10,75
35. Adam Pavelka 2 1 MendelG_OP 3 3 0 1 0 3 10 14,05
41. Václav Verner 0 -0,27 PORG_PH 3 3 0 0 0 6 12,19
42.–43. Michaela Valtrová 1 0 MendelG_OP 2 3 0 1 0 6 11,38
49.–50. Jiří Harvalík 2 1 GMikul23PL 2 3 0 0 5 8,17
60. David Dubský 2 1 G_Ostrov 0 0 0,00
1. Zdeněk Pezlar 2 1,88 GJarošeBO 3 5 5 5 5 5 25 25,00
2. Samuel Rosiar 1 0 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 23 24,27
4. Benedikt Bareš 2 1 G_Dobruška 3 5 4 5 5 22 23,38
5. Václav Janáček 3 2,99 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23+i 23,28
8. Vendula Onderková 2 1,35 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 5 21 22,59
9. Magdaléna Mišinová 3 3,86 GKepleraPH 3 5 5 5 5 23+i 22,58
11. Petr Hladík 2 1,71 GMikul23PL 3 3 5 0 5 5 21 22,37
16. Petro Velychko 2 1 GKepleraPH 3 3 5 4 4 19 21,52
18. Lucia Krajčoviechová 4 6 GJHroncaBA 3 5 5 5 5 23 20,11
20. Karel Chwistek 3 2,16 MendelG_OP 3 5 5 5 0 18 19,62
21. Martin Fof 2 1 MendelG_OP 3 3 5 0 5 16 19,37
26. Vojtěch Gaďurek 3 3,3 PORG_PH 1 3 5 5 5 19-i 17,97
34. Lucia Kvasničková 1 0,82 GKepleraPH 2 3 5 0 10 14,33
36. Marek Pišťák 2 1,54 GHeyrovPH 2 3 5 10 13,21
37. Anastasia Bredikhina 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 6 13,03
42.–43. Veronika Chovancová 1 0 PiarGTn 3 3 6 11,38
45. Lukáš Veškrna 2 1 GKepleraPH 3 3 1 7 10,72
46. Natália Bátorová 3 2 GPBystrica 3 0 5 8 10,30
47. Adéla Křížová 2 1 G_Ústí_n_O 3 3 6 9,48
48. Antonín Otmar 3 2 GNadKavaPH 3 3 1 0 0 7 9,17
49.–50. Markéta Anna Doležalová 2 1 GUKlafárŽR 2 3 0 5 8,17
51. Jáchym Mierva 3 2,1 GUKlafárŽR 3 3 6 7,83
52. Michal Vosyka 3 2,4 GUKlafárŽR 3 3 6 7,32
53.–54. Filip Brecher 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
53.–54. Martin Kaifer 1 0 GKepleraPH 3 0 3 6,79
55.–56. Paulína Dujavová 2 1 GRaymanaPV 3 3 5,27
55.–56. Karel Procházka 2 1 GPBystrica 3 3 5,27
57. Teodor Machart 2 1,06 GKepleraPH 3 3 5,19
58. Anna Pecháčková 2 1 GJŠkodyPŘ 2 2 3,65
59. Petr Khartskhaev 3 3,51 PORG_PH 3 3 2,42

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix