Výsledky po 41. ročníku


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1p 2p 3p 4p 1j 2j 3j 4j* 1s 2s 3s im celkem hist.
1. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 25 25 25 25 25 23 25 35 15 15 15 4 252,61 568
2. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 22 24 24 24 25 23 25 35 15 15 15 3 246,37 246
3. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 22 23 25 22 25 21 19 35 15 15 15 2 237,00 237
4. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 18 20 25 22 22 23 25 35 15 15 15 5 234,62 650
5. Samuel Rosiar 3 4 GKepleraPH 25 22 25 24 25 21 20 14 15 15 3 205,02 656
6. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 19 20 23 20 23 22 19 24 11 9 13 1 204,55 205
7. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 21 20 23 16 23 19 20 22 12 14 10 0 201,43 201
8. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 20 19 19 21 19 22 22 25 9 7 13 0 196,70 197
9. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 21 22 25 21 20 15 21 20 11 10 6 0 193,54 194
10. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 15 18 23 22 17 21 22 22 7 15 12 1 192,55 193
11. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 18 10 20 21 21 18 19 26 10 14 14 1 192,23 399
12. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 19 19 20 14 22 21 19 26 6 9 4 2 179,75 180
13. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 16 10 23 20 23 20 21 20 4 10 10 1 177,33 346
14. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 15 17 25 12 21 15 18 14 15 13 9 1 174,07 456
15. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 16 20 19 7 23 22 21 22 5 10 7 0 172,84 376
16. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 19 19 22 11 14 16 22 14 11 11 11 0 170,81 171
17. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 20 15 19 16 20 18 16 16 13 9 0 164,65 165
18. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 18 20 21 17 22 18 22 12 4 6 6 0 164,58 272
19. Ondřej Lukeš 3 2 SŠkybernHK 24 24 24 25 32 15 14 0 156,71 157
20. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 14 14 21 13 18 17 19 15 14 1 144,74 401
21. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 15 21 22 16 19 18 20 9 -1 139,18 139
22. Erik Ježek 0 -0,5 ZŠŠvehlPH 25 25 24 35 15 15 0 138,66 139
23. Veronika Chovancová 3 3,39 PiarGTn 5 13 20 20 20 17 18 15 4 0 133,59 447
24. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 2 8 22 21 9 16 18 15 8 7 7 0 132,36 240
25. Eliška Valentová 3 2 GJWolkraPV 12 21 20 16 20 14 6 11 11 0 131,69 132
26. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 21 16 18 19 11 22 6 10 9 -1 131,01 138
27. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 16 11 20 11 15 17 20 9 0 120,83 377
28. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 16 19 14 15 17 9 15 7 7 2 120,38 120
29. František Janošík 2 1 MendelG_OP 13 13 9 9 19 20 14 5 7 0 109,96 110
30. Jan Slíva 1 0,71 GMensaPH 25 22 24 21 15 0 107,04 267
31. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 8 15 11 21 17 1 15 12 0 100,56 687
32. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 11 10 19 9 16 15 9 9 2 1 100,27 100
33. Patrik Štencel 1 0 MendelG_OP 16 0 23 22 32 1 93,44 93
34. Matouš Šafránek 4 4,65 GKepleraPH 25 22 25 15 4 87,49 459
35. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 7 13 4 8 21 11 12 6 0 81,32 81
36. Magdaléna Cincibuchová 0 -0,5 GKepleraPH 13 15 18 10 13 8 0 78,13 78
37. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 8 6 16 14 11 6 9 5 2 0 77,00 77
38. Martin Šindelář 2 1,58 G_Gröss_BA 20 10 12 13 12 9 0 76,44 207
39. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 17 13 7 8 6 12 8 1 73,50 306
40. Markéta Hanušková 4 5,2 G_VelMeziř 18 15 12 12 10 3 1 69,43 566
41. Tomáš Flídr 4 5,82 G_Kojetín 14 12 25 2 15 0 69,05 705
42. Dominik Rigasz 1 0 GJHroncaBA 10 22 28 9 0 68,94 69
43. Josef Soural 3 2 GBoskovice 17 11 20 6 13 2 67,28 67
44. Alexandr Tabara 4 4,34 GymnJanŠabr 14 14 15 19 4 0 66,09 369
45. Šimon Rada 4 3,08 GKepleraPH 17 8 14 19 9 1 65,97 86
46. Thuc Anh Leová 0 -0,5 GKepleraPH 8 8 8 13 8 12 7 0 64,84 65
47. Petr Hladík 4 5,04 GMikul23PL 14 14 12 10 7 0 56,80 516
48. Denisa Hanušková 4 5,16 G_VelMeziř 18 10 17 5 5 1 53,92 542
49. Julie Matulová 2 1,25 G_Dobruška 8 6 14 9 5 4 0 45,51 103
50. Eliška Andrýsková 2 1 GJŠkodyPŘ 5 5 16 9 7 0 42,78 43
51. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 2 5 5 5 5 8 5 4 0 40,17 40
52. Filip Prutkay 2 1,59 G_Gröss_BA 10 7 12 10 0 39,52 174
53. Hynek Jakeš 4 3,29 SlovanG_OL 19 19 2 38,23 104
54. Uršuľa Mária Kossaczká 2 1 G_Gröss_BA 15 13 10 0 38,09 38
55. Lukáš Wendzel 3 2 G_Fren 19 18 0 37,15 37
56. František Hep 3 2 CírkGPlzeň 7 7 12 8 0 34,03 34
57. Michaela Valtrová 3 2,46 MendelG_OP 14 7 9 2 0 32,67 137
58. Daniel Procházka 4 3 GUHradiště 14 17 1 31,27 31
59. Sylvie Fürstová 2 1 GNVPlániPH 9 5 8 7 0 30,28 30
60. Patrik Jendele 3 2,38 SPŠsPLZ 13 4 10 3 0 28,73 115
61. Helena Boušová 2 1 G_Teplice 15 13 0 28,05 28
62. Jan Martin Valek 3 2 SPŠ_PansPH 16 9 -1 25,29 25
63. Markéta Kalendová 2 1 ArcibisGPH 13 12 0 24,89 25
64. Vít Křivonoska 3 2 GVoděraPH 14 10 0 24,77 25
65. Jiří Jirásek 3 2,15 GMikul23PL 9 11 4 0 24,10 58
66. Bobur Toshtemirov 3 2 GMikul23PL 13 10 0 23,77 24
67. Martin Dohnal 2 1 GValašKlob 5 8 9 0 22,92 23
68. Vendula Onderková 4 4,75 GJŠkodyPŘ 12 10 0 22,70 418
69. Matouš Schnabel 1 0 MKG_Říčany 15 7 0 21,68 22
70. Tadeáš Roblík 2 1 GŽidlochov 4 0 8 5 3 0 20,56 21
71. Aleš Papáček 4 3,44 G_Třeboň 10 5 5 0 19,87 119
72. Marek Štorek 2 1 GNadAlejPH 9 9 0 18,96 19
73. Rostislav Litovkin 2 1 GHeyrovPH 8 11 0 18,89 19
74. Jan Lepič 3 2,19 G_Strakon 13 5 0 18,39 62
75. Jakub Havlíček 3 2 GKepleraPH 8 10 0 18,30 18
76. Lukáš Backa 2 1 GŠmejkalÚL 9 9 0 17,67 18
77. Lucia Kvasničková 3 3,72 GKepleraPH 17 0 17,45 405
78. Aneta Piklová 4 3,29 G_Strakon 4 3 10 0 16,22 82
79. Jana Křivohlavá 2 1,04 GJungmanLT 8 7 0 14,80 26
80. Vojtěch Štěpán 3 2,05 G_Benešov 7 8 0 14,62 28
81. Ondřej Popovský 2 1 GDoppleraPH 14 0 14,05 14
82. Adam Kozubek 4 3 GŠlapanice 14 0 14,00 14
83. Štěpán Fröde 2 1,04 G_Dobruška 14 0 13,98 24
84. Daniel Závorka 3 2 GNadKavaPH 8 6 0 13,53 14
85.–86. Jakub Savula 2 1 G_Jírov_ČB 13 0 13,00 13
85.–86. Michal Uliáš 4 3 SPŠSmíchov 2 6 5 0 13,00 13
87.–88. Matouš Schnabel 1 0 MKG_Říčany 13 0 12,64 13
87.–88. Jozef Smolár 1 0 GNámestovo 13 0 12,64 13
89. Václav Verner 1 0,77 PORG_PH 2 9 2 0 12,56 187
90. Jiří Polách 3 2 G_FrýdlNOs 11 -1 11,10 11
91. Tobiáš Kohout 4 3 NPorg 11 0 11,00 11
92. Václav Tichý 2 1 GKepleraPH 5 5 0 10,54 11
93. Kryštof Kastowksý 4 3 G_Hlučín 10 0 10,00 10
94. Martin Hraba 3 2 G_Benešov 9 0 9,17 9
95. Maxim Čambalík 1 0 GJHroncaBA 8 0 8,48 8
96. Anna Bártová 0 -0,5 GKepleraPH 8 0 8,34 8
97. Vojtěch Fila 2 1 G_Litomyšl 2 5 0 7,18 7
98. Andrej Mikuš 4 3 GCyMeNitra 1 6 0 7,00 7
99.–103. Vlastimil Čejp 3 2 GKepleraPH 7 0 0 6,79 7
99.–103. Martin Haikl 3 2 G_TýnNVlt 7 0 6,79 7
99.–103. Milan Holotňák 1 0 G_Třinec 7 0 6,79 7
99.–103. Kryštof Maxera 1 0 G_Jírov_ČB 7 0 6,79 7
99.–103. Vilém Učík 1 0 GJungmanLT 7 0 6,79 7
104. Ondřej Svoboda 2 1 G_Mělník 5 0 5,27 5
105. Filip Hošek 2 1,05 MKG_Říčany 5 0 5,20 18
106. Tomáš Feldbabel 2 1,2 SPŠ_Třebíč 5 0 5,05 50
107. Karel Procházka 4 3,48 GPBystrica 5 0 5,01 115
108. Natalia Curzydło 4 3 G_HavlČTěš 5 0 5,00 5
109. Matyáš Maroušek 4 3 GEBenešeKL 4 0 4,00 4
110. Kamila Laura Malíková 2 1 GEBenešeKL 4 0 3,65 4
111. Peter Kochelka 4 4,19 GTajBanBys 3 -1 3,22 271
112. Karolína Podivínská 4 3 BiskG_Brno 3 0 3,00 3
113. Martin Kaifer 3 2,03 GKepleraPH 0 3 0 2,85 10
114. Paulína Dujavová 4 3,16 GRaymanaPV 3 0 2,77 39
115. Barbora Edlová 1 0 G_Tachov 3 0 2,67 3
116. Šimon Lipus 2 1 G_Třinec 2 0 1,91 2
117. Ladislav Vávra 3 2,04 G_RožnRadh 1 0 1,45 12
118. Jolana Štraitová 3 2,34 GBudějovPH 1 0 1,32 78
119.–122. Jan Hrdina 1 0 GNVPlániPH 0 0 0,00 0
119.–122. Martin Chrostek 3 2 GBezručeFM 0 0 0,00 0
119.–122. Petr Kasper 2 1 G_Teplice 0 0 0,00 0
119.–122. Kateřina Krninská 1 0 G_PostupPH 0 0 0,00 0

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy