Výsledky 2. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Erik Ježek 0 -0,5 SPŠSmíchov 3 5 5 5 5 5 25 25,00
2. Ondřej Lukeš 3 2 SŠkybernHK 3 3 3 3 5 5 5 5 23 23,63
3. Patrik Štencel 1 0 MendelG_OP 3 3 3 5 5 5 21 23,42
4. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 3 5 4 5 5 22 22,91
5. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 23 22,61
6. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,60
7.–8. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 3 3 3 5 5 19 22,43
7.–8. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 19 22,43
9. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 0 3 4 5 5 5 22-i 21,68
10. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 3 3 3 3 5 5 1 19 21,60
11. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 3 1 3 5 5 0 17 21,30
12. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 3 3 5 5 5 21 21,00
13. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 3 3 3 3 5 4 18 20,84
14. Veronika Chovancová 3 3,39 PiarGTn 3 3 5 5 5 21 20,31
15. Eliška Valentová 3 2 GJWolkraPV 3 3 3 3 5 4 18 19,83
16. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 19,58
17. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 3 3 3 3 0 12 19,02
18. František Janošík 2 1 MendelG_OP 3 3 5 4 15 18,59
19. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 3 3 2 5 4 2 1 17 18,27
20.–21. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 5 11 18,23
20.–21. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 3 3 2 5 5 18 18,23
22. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 3 2 2 1 1 4 1 12 17,70
23. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 3 3 1 3 5 1 15 17,05
24. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 3 5 5 5 1 19 16,79
25.–26. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 3 3 4 10 15,89
25.–26. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 3 3 1 3 1 1 11 15,89
27. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 3 3 2 2 3 13 15,43
28. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 2 3 3 5 5 2 18 15,42
29. Uršuľa Mária Kossaczká 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 11 15,05
30. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 3 3 3 5 1 15 15,00
31. Martin Šindelář 2 1,58 G_Gröss_BA 3 3 4 10 13,15
32. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 3 0 3 1 7 10,72
33. Dominik Rigasz 1 0 GJHroncaBA 5 5 10,00
34. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 6 9,48
35. Thuc Anh Leová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 8,34
36. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 3 2 5 8,17
37. Filip Prutkay 2 1,59 G_Gröss_BA 3 2 5 7,35
38. Matouš Schnabel 1 0 MKG_Říčany 0 3 0 3 6,79
39. Eliška Andrýsková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 1 4 6,76
40. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 3 3 0 6 6,00
41. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 3 6 5,92
42. Patrik Jendele 3 2,38 SPŠsPLZ 3 3 3,82
43. Martin Kaifer 3 2,03 GKepleraPH 0 2 2 2,85
44. Tomáš Flídr 4 5,82 G_Kojetín 5 5 2,21
45. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 3 3 1,34
46. Vlastimil Čejp 3 2 GKepleraPH 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy