Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–5. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Erik Ježek 0 -0,5 SPŠSmíchov 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Samuel Rosiar 3 4 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25 25,00
6. Ondřej Lukeš 3 2 SŠkybernHK 3 3 0 5 5 5 3 5 23 23,63
7. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 3 3 3 5 5 5 1 21 23,42
8. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 23 23,23
9. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 3 3 3 5 5 19 23,11
10. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 22,85
11. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 3 3 3 5 5 1 19 22,43
12. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 5 5 23 22,24
13. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 3 3 0 5 0 5 5 21 21,76
14. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 3 3 3 5 5 5 21 21,15
15. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 3 3 3 5 4 18-i 20,65
16. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 3 3 5 5 5 4 22 20,51
17. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 3 5 14 20,44
18. Veronika Chovancová 3 3,39 PiarGTn 3 3 5 5 5 21 20,31
19.–20. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 3 2 3 5 5 18 19,83
19.–20. Josef Soural 3 2 GBoskovice 3 3 1 5 5 2 18 19,83
21.–22. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 3 3 3 5 14 19,28
21.–22. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 3 3 3 3 2 1 1 14 19,28
23. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 2 5 5 5 3 20 18,02
24. Lucia Kvasničková 3 3,72 GKepleraPH 3 3 3 5 1 5 19 17,45
25. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 5 5 5 1 5 21 17,33
26.–27. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 3 2 3 5 13 16,90
26.–27. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 3 3 2 5 13 16,90
28. Eliška Valentová 3 2 GJWolkraPV 3 3 3 5 14 16,36
29. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 3 3 3 5 2 16 16,00
30. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 3 3 5 2 13 15,19
31. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 3 3 2 8 13,81
32.–33. Magdaléna Cincibuchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 6 13,03
32.–33. Thuc Anh Leová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 6 13,03
34. Patrik Jendele 3 2,38 SPŠsPLZ 3 3 5 11 12,73
35. Matouš Schnabel 1 0 MKG_Říčany 3 1 0 1 1 1 7 12,64
36. Martin Šindelář 2 1,58 G_Gröss_BA 3 3 3 9 12,09
37. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 3 2 4 1 1 11 11,00
38. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 3 3 5 11 10,89
39. Markéta Hanušková 4 5,2 G_VelMeziř 5 4 5 14 9,63
40.–41. Martin Dohnal 2 1 GValašKlob 3 3 6 9,48
40.–41. František Janošík 2 1 MendelG_OP 3 3 6 9,48
42. Jan Martin Valek 3 2 SPŠ_PansPH 3 3 1 7 9,17
43. Julie Matulová 2 1,25 G_Dobruška 3 3 6 9,10
44. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 3 2 0 0 5 8,99
45. Maxim Čambalík 1 0 GJHroncaBA 3 1 4 8,48
46. Sylvie Fürstová 2 1 GNVPlániPH 2 3 5 8,17
47. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 3 2 8 7,90
48. Vlastimil Čejp 3 2 GKepleraPH 3 2 0 5 6,79
49.–50. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
49.–50. Tadeáš Roblík 2 1 GŽidlochov 3 3 5,27
51. Aleš Papáček 4 3,44 G_Třeboň 3 3 6 5,08
52.–53. Patrik Štencel 1 0 MendelG_OP 0 0 0 0 0,00
52.–53. Martin Kaifer 3 2,03 GKepleraPH 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy