Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–7. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Matouš Šafránek 4 4,65 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–7. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 1 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 2 1 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–7. Samuel Rosiar 3 4 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25 25,00
8. Jan Slíva 1 0,71 GMensaPH 3 5 5 5 5 23 24,03
9. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 3 5 5 5 5 23 23,63
10. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 3 2 3 5 5 5 21 23,42
11. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 23 23,23
12. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 3 3 3 5 5 19 23,11
13. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 3 3 3 5 5 5 21 22,79
14. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 3 2 5 4 5 19 21,96
15.–16. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 2 3 3 5 5 18 21,88
15.–16. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 3 3 2 5 2 5 18 21,88
17. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 2 1 5 2 5 5 3 20 20,91
18.–19. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 3 5 4 5 3 5 22 20,63
18.–19. Eliška Valentová 3 2 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 19 20,63
20. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 19 20,48
21. Martin Šindelář 2 1,58 G_Gröss_BA 3 3 3 5 4 18 20,28
22. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 3 2 5 5 5 20 20,18
23. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 3 5 5 1 1 15 20,00
24. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 3 1 2 5 5 16 19,49
25. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 5 4 12 19,02
26. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 3 3 3 5 5 19 19,00
27. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 3 2 3 5 13 18,52
28. Magdaléna Cincibuchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 5 11 18,23
29. Lukáš Wendzel 3 2 G_Fren 3 3 5 4 0 1 16 18,15
30. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 2 3 3 5 5 18 17,91
31. Denisa Hanušková 4 5,16 G_VelMeziř 3 3 3 5 4 5 0 20 16,58
32.–33. Eliška Andrýsková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 1 5 12 16,00
32.–33. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 2 0 3 5 5 1 16 16,00
34. Alexandr Tabara 4 4,34 GymnJanŠabr 3 3 3 4 5 18 15,28
35. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 5 5 10 14,05
36. Šimon Rada 4 3,08 GKepleraPH 3 3 3 5 14+i 13,95
37. Julie Matulová 2 1,25 G_Dobruška 3 3 4 10 13,66
38. František Janošík 2 1 MendelG_OP 3 3 3 9 13,00
39. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 3 2 5 13 12,88
40.–41. Tomáš Flídr 4 5,82 G_Kojetín 3 3 5 2 5 18-i 12,45
40.–41. František Hep 3 2 CírkGPlzeň 2 5 3 10 12,45
42. Petr Hladík 4 5,04 GMikul23PL 1 1 5 4 5 16 11,94
43. Markéta Hanušková 4 5,2 G_VelMeziř 3 5 4 4 0 16 11,66
44. Josef Soural 3 2 GBoskovice ? 3 ? ? 5 1 9 11,39
45. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 3 3 4 5 1 16 10,96
46. Jakub Havlíček 3 2 GKepleraPH 3 5 8 10,30
47. Michaela Valtrová 3 2,46 MendelG_OP 1 3 4 0 8 9,42
48. Václav Verner 1 0,77 PORG_PH 1 3 1 0 0 5 8,50
49. Thuc Anh Leová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 8,34
50.–51. Martin Dohnal 2 1 GValašKlob 2 3 5 8,17
50.–51. Tadeáš Roblík 2 1 GŽidlochov 1 0 3 1 0 0 0 0 5 8,17
52.–53. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
52.–53. Václav Tichý 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
54. Michal Uliáš 4 3 SPŠSmíchov 5 5 5,00
55. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 2 2 3,65

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy