Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
2. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 3 3 5 5 5 5 23 23,63
3. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 3 5 5 5 5 23 23,00
4.–5. Matouš Šafránek 4 4,65 GKepleraPH 3 5 5 5 5 23+2i 22,49
4.–5. Samuel Rosiar 3 4 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,49
6. Jan Slíva 1 0,71 GMensaPH 5 5 5 5 20 22,37
7. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 3 3 3 5 1 5 5 21 22,17
8. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 3 3 3 5 2 0 16 20,67
9. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 3 3 3 3 5 17 20,22
10. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 3 3 3 2 4 15+i 20,18
11. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 3 3 3 5 0 5 0 19 20,05
12. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 3 3 3 0 0 4 13 19,76
13. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 5 21 19,66
14.–15. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 5 16 19,37
14.–15. Hynek Jakeš 4 3,29 SlovanG_OL 1 3 3 4 5 5 20 19,37
16.–17. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 3 3 3 5 14 19,28
16.–17. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 3 3 3 5 14 19,28
18. Lukáš Wendzel 3 2 G_Fren 1 3 3 5 5 17 19,00
19. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 3 3 1 0 1 5 13+i 18,73
20. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 3 3 3 5 14+i 17,99
21. Daniel Procházka 4 3 GUHradiště 3 3 3 5 3 17+i 17,27
22. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 3 3 3 5 17+i 17,17
23. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 3 3 3 5 5 19 16,62
24. Josef Soural 3 2 GBoskovice 3 3 3 5 0 14+i 16,61
25. Jan Martin Valek 3 2 SPŠ_PansPH 3 3 3 5 0 14-i 16,12
26. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 3 3 5 2 3 16 15,89
27.–28. Magdaléna Cincibuchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 1 4 8 15,39
27.–28. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 0 5 8 15,39
29. Markéta Hanušková 4 5,2 G_VelMeziř 3 3 3 5 5 19 15,19
30. Matouš Schnabel 1 0 MKG_Říčany 3 3 2 0 0 0 0 1 9 14,89
31. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 3 3 3 5 5 2 19+i 14,85
32. Tomáš Flídr 4 5,82 G_Kojetín 3 3 5 3 5 19+i 14,39
33. Petr Hladík 4 5,04 GMikul23PL 3 3 3 5 1 4 18 14,22
34. Alexandr Tabara 4 4,34 GymnJanŠabr 3 3 3 5 3 17 14,13
35. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 3 3 5 5 16+i 13,66
36. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 3 3 3 9+i 13,29
37.–38. Helena Boušová 2 1 G_Teplice 3 3 3 0 9 13,00
37.–38. František Janošík 2 1 MendelG_OP 3 3 3 0 9 13,00
39. Veronika Chovancová 3 3,39 PiarGTn 3 3 3 5 14 12,80
40. Eliška Valentová 3 2 GJWolkraPV 3 3 4 10 12,45
41. Markéta Kalendová 2 1 ArcibisGPH 3 5 8 11,89
42. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 3 3 3 9 11,14
43. Jiří Jirásek 3 2,15 GMikul23PL 3 3 3 9 11,12
44. Jiří Polách 3 2 G_FrýdlNOs 3 1 1 0 4 9-i 11,10
45. Rostislav Litovkin 2 1 GHeyrovPH 3 3 1 7 10,72
46. Vendula Onderková 4 4,75 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 14 10,32
47.–48. Vít Křivonoska 3 2 GVoděraPH 3 3 1 0 1 8 10,30
47.–48. Bobur Toshtemirov 3 2 GMikul23PL 3 3 1 1 0 8 10,30
49. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 3 3 3 1 0 10+i 10,27
50. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 3 3 3 9 9,77
51. Denisa Hanušková 4 5,16 G_VelMeziř 3 3 3 5 14 9,69
52. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 3 3 3 9+i 9,54
53. Marek Štorek 2 1 GNadAlejPH 3 3 6 9,48
54. Martin Hraba 3 2 G_Benešov 3 3 1 0 0 0 0 0 7 9,17
55. Lukáš Backa 2 1 GŠmejkalÚL 3 3 6-i 9,14
56. Thuc Anh Leová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 8,34
57. Vojtěch Štěpán 3 2,05 G_Benešov 3 3 6 7,91
58. Šimon Rada 4 3,08 GKepleraPH 3 5 8 7,72
59. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 3 1 0 0 4 7,53
60. Michaela Valtrová 3 2,46 MendelG_OP 3 3 6 7,21
61.–62. František Hep 3 2 CírkGPlzeň 3 1 0 1 5 6,79
61.–62. Vilém Učík 1 0 GJungmanLT 3 0 0 0 3 6,79
63. Jana Křivohlavá 2 1,04 GJungmanLT 3 1 0 4 6,70
64. Julie Matulová 2 1,25 G_Dobruška 3 1 0 4 6,44
65.–67. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 3 3 0 0 0 0 6 6,00
65.–67. Andrej Mikuš 4 3 GCyMeNitra 3 3 6 6,00
65.–67. Michal Uliáš 4 3 SPŠSmíchov 3 3 0 0 6 6,00
68. Daniel Závorka 3 2 GNadKavaPH 3 0 1 4 5,53
69. Jan Lepič 3 2,19 G_Strakon 3 1 4 5,28
70.–74. Eliška Andrýsková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 5,27
70.–74. Martin Dohnal 2 1 GValašKlob 0 3 3 5,27
70.–74. Vojtěch Fila 2 1 G_Litomyšl 3 3 5,27
70.–74. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
70.–74. Václav Tichý 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
75. Filip Hošek 2 1,05 MKG_Říčany 3 3 5,20
76. Aleš Papáček 4 3,44 G_Třeboň 3 3 6 5,08
77. Tomáš Feldbabel 2 1,2 SPŠ_Třebíč 3 3 5,05
78. Karel Procházka 4 3,48 GPBystrica 3 3 6 5,01
79. Aneta Piklová 4 3,29 G_Strakon 3 0 3 2,62
80.–81. Martin Chrostek 3 2 GBezručeFM 0 0 0 0 0 0 0 0,00
80.–81. Tadeáš Roblík 2 1 GŽidlochov 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy