Výsledky 1. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–3. Matouš Šafránek 4 4,65 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–3. Michal Janík 3 3,4 GKepleraPH 2 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–3. Samuel Rosiar 3 4 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
4. Jan Slíva 1 0,71 GMensaPH 3 5 4 5 5 5 24 24,53
5. Jakub Šošovička 3 2 SG_CEN_BA 3 3 3 5 3 5 5 21+i 22,37
6. Matěj Gajdoš 4 3 GJatečníÚL 3 3 5 4 5 5 22 22,00
7. Michal Kuba 3 2 GJPekařeMB 3 3 4 2 1 5 5 20 21,41
8. Veronika Menšíková 0 -0,5 ArcibisGPH 1 3 0 5 4 1 2 15 21,07
9. Michal Pecho 4 3,03 SPŠDubnica 3 3 5 5 5 21 20,94
10. David Hromádka 1 0 GNadAlejPH 3 3 5 4 15 20,00
11. Helena Muchová 0 -0,5 GKepleraPH 1 3 4 5 13 19,76
12.–14. Viktor Gola 1 0 MG_Vsetín 3 2 4 4 1 0 14 19,28
12.–14. Jan Theodor Hrdý 1 0 G_UherBrod 3 3 5 3 14 19,28
12.–14. Ivan Žemlička 1 0 GÚstavníPH 3 1 5 0 5 14 19,28
15. Hynek Jakeš 4 3,29 SlovanG_OL 3 3 3 5 5 2 19+2i 18,86
16. Denisa Hanušková 4 5,16 G_VelMeziř 3 3 5 5 5 21+i 18,41
17. Markéta Hanušková 4 5,2 G_VelMeziř 3 3 5 5 5 21+i 18,35
18. Jakub Vlček 3 2,92 G_Příbor 2 3 3 5 5 18 18,23
19. Jakub Štepo 3 3,84 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 1 19+2i 17,88
20. Jaromír Potůček 3 2,47 GKepleraPH 2 3 5 0 1 5 0 16+i 17,60
21. Šimon Rada 4 3,08 GKepleraPH 3 3 1 5 5 17 16,72
22. Anastasia Bredikhina 1 0,9 GKepleraPH 3 3 1 1 4 12 16,14
23. Lenka Poljaková 2 2,13 GJŠkodyPŘ 3 3 0 3 5 14 16,13
24. Ekaterina Danilina 3 2,75 GKepleraPH 3 3 5 3 1 15+i 16,04
25. Alica Dományová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 11+2i 15,56
26.–27. Helena Boušová 2 1 G_Teplice 3 3 5 11 15,05
26.–27. Štěpán Varhaník 2 1 G_Chrudim 3 3 5 0 11 15,05
28. Martin Fof 4 4,25 MendelG_OP 3 3 5 2 0 4 17+2i 14,89
29. Ondrej Králik 1 0 GAlejKošic 1 2 0 1 5 0 9-i 14,61
30.–31. Benedikt Bareš 4 4,13 G_Dobruška 3 5 3 1 5 17 14,47
30.–31. Vít Křivonoska 3 2 GVoděraPH 2 3 5 1 1 12 14,47
32. Petr Hladík 4 5,04 GMikul23PL 3 3 3 5 4 1 0 18 14,22
33. Alexandr Tabara 4 4,34 GymnJanŠabr 1 3 5 3 1 5 17 14,13
34. Ondřej Popovský 2 1 GDoppleraPH 3 2 5 0 10 14,05
35.–36. Adam Kozubek 4 3 GŠlapanice 3 3 5 3 0 14 14,00
35.–36. Daniel Procházka 4 3 GUHradiště 2 3 5 3 1 14 14,00
37. Štěpán Fröde 2 1,04 G_Dobruška 1 3 4 2 0 10 13,98
38. Michaela Valtrová 3 2,46 MendelG_OP 2 3 2 5 0 12 13,56
39. Bobur Toshtemirov 3 2 GMikul23PL 1 3 5 2 0 11 13,47
40. Jan Lepič 3 2,19 G_Strakon 3 3 5 0 11 13,11
41. Magdaléna Cincibuchová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 6 13,03
42.–43. Markéta Kalendová 2 1 ArcibisGPH 3 3 3 9 13,00
42.–43. Jakub Savula 2 1 G_Jírov_ČB 2 3 0 1 3 9 13,00
44. Vendula Onderková 4 4,75 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 16 12,38
45.–46. Jakub Černý 4 3 GJNerudyPH 0 1 5 2 1 2 11 11,00
45.–46. Tobiáš Kohout 4 3 NPorg 2 5 3 1 0 11 11,00
47. Kryštof Kastowksý 4 3 G_Hlučín 3 2 5 10 10,00
48. Aleš Papáček 4 3,44 G_Třeboň 3 3 5 0 0 11 9,71
49.–50. Sylvie Fürstová 2 1 GNVPlániPH 3 0 3 0 6 9,48
49.–50. Marek Štorek 2 1 GNadAlejPH 3 3 6 9,48
51. Jiří Jirásek 3 2,15 GMikul23PL 1 3 0 2 1 0 0 7 8,91
52. Lukáš Backa 2 1 GŠmejkalÚL 0 0 0 5 0 0 0 5+i 8,53
53.–54. Anna Bártová 0 -0,5 GKepleraPH 1 0 2 0 3 8,34
53.–54. Thuc Anh Leová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 8,34
55. Rostislav Litovkin 2 1 GHeyrovPH 3 0 2 0 5 8,17
56. Jana Křivohlavá 2 1,04 GJungmanLT 3 1 1 5 8,10
57. Zdeněk Pezlar 4 5,6 GJarošeBO 3 5 5 13 8,05
58.–60. Jakub Havlíček 3 2 GKepleraPH 3 3 6 8,00
58.–60. Jan Karásek 4 3 GJNerudyPH 0 5 2 1 0 8 8,00
58.–60. Daniel Závorka 3 2 GNadKavaPH 0 5 1 0 6 8,00
61. Julie Matulová 2 1,25 G_Dobruška 3 2 0 5 7,81
62.–65. Martin Haikl 3 2 G_TýnNVlt 2 0 0 2 1 0 5 6,79
62.–65. František Hep 3 2 CírkGPlzeň 2 3 0 0 5 6,79
62.–65. Milan Holotňák 1 0 G_Třinec 0 0 3 0 3 6,79
62.–65. Kryštof Maxera 1 0 G_Jírov_ČB 3 3 6,79
66. Jan Tregler 2 1 GKepleraPH 1 3 0 4 6,76
67. Vojtěch Štěpán 3 2,05 G_Benešov 3 2 5 6,71
68.–69. Eliška Andrýsková 2 1 GJŠkodyPŘ 0 3 3 5,27
68.–69. Ondřej Svoboda 2 1 G_Mělník 1 0 2 0 3 5,27
70. Veronika Chovancová 3 3,39 PiarGTn 3 3 6 5,16
71. Natalia Curzydło 4 3 G_HavlČTěš 1 0 0 2 2 0 5 5,00
72. Matyáš Maroušek 4 3 GEBenešeKL 1 3 4 4,00
73.–74. Kamila Laura Malíková 2 1 GEBenešeKL 0 2 2 3,65
73.–74. Tadeáš Roblík 2 1 GŽidlochov 1 0 0 1 0 0 0 0 2 3,65
75. Aneta Piklová 4 3,29 G_Strakon 3 1 4 3,52
76. Peter Kochelka 4 4,19 GTajBanBys 2 3 5-i 3,22
77. Karolína Podivínská 4 3 BiskG_Brno 3 3 3,00
78. Vít Hanika 3 3,03 GKepleraPH 3 3 2,95
79. Paulína Dujavová 4 3,16 GRaymanaPV 3 3 2,77
80. Barbora Edlová 1 0 G_Tachov 1 0 0 0 0 1 2,67
81. Daniela Strnadová 1 0,48 GJatečníÚL 0 0 0 1 0 1 2,22
82. Václav Verner 1 0,77 PORG_PH 0 0 1 0 0 1 2,03
83. Michal Uliáš 4 3 SPŠSmíchov 1 0 1 2 2,00
84.–86. Vojtěch Fila 2 1 G_Litomyšl 0 1 0 0 1 1,91
84.–86. Šimon Lipus 2 1 G_Třinec 1 0 1 1,91
84.–86. Veronika Neubergová 2 1 GKepleraPH 1 0 1 1,91
87. Ladislav Vávra 3 2,04 G_RožnRadh 1 1 1,45
88. Jolana Štraitová 3 2,34 GBudějovPH 1 1 1,32
89. Andrej Mikuš 4 3 GCyMeNitra 1 1 1,00
90.–92. Jan Hrdina 1 0 GNVPlániPH 0 0 0 0,00
90.–92. Petr Kasper 2 1 G_Teplice 0 0 0 0 0 0,00
90.–92. Kateřina Krninská 1 0 G_PostupPH 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy