Výsledky po 40. ročníku


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1p 2p 3p 4p 1j 2j 3j 4j 1s 2s 3s im celkem hist.
1. Michal Janík 2 1,39 GKepleraPH 23 23 24 25 23 24 25 31 12 12 7 -1 226,90 315
2. Samuel Rosiar 2 2,03 GKepleraPH 24 25 23 23 24 25 24 16 15 5 14 -2 218,49 451
3. Jakub Štepo 2 1,93 GEBenešeKL 21 22 21 21 22 21 21 23 10 13 9 0 203,97 415
4. Magdaléna Mišinová 4 5,92 GKepleraPH 17 25 22 20 18 25 25 22 7 6 2 1 189,58 849
5. Jakub Vlček 2 1,12 G_Příbor 21 21 18 18 22 22 19 23 7 7 0 179,15 207
6. Ekaterina Danilina 2 1 GKepleraPH 18 22 16 21 18 23 19 16 7 8 -1 168,87 169
7. Vojtěch Kadeřábek 1 0 GMensaPH 17 23 18 19 22 21 21 23 -1 164,05 164
8. Alexandr Tabara 3 2,62 GymnJanŠabr 12 16 22 22 14 21 25 20 6 6 -1 162,88 303
9. Matouš Šafránek 3 2,94 GKepleraPH 15 25 25 23 23 21 14 14 3 160,49 372
10. Jan Slíva 0 -0,5 GMensaPH 22 20 18 20 23 20 20 16 0 159,70 160
11. Markéta Hanušková 3 3,52 G_VelMeziř 20 23 20 20 17 16 25 9 5 1 154,90 497
12. Zdeněk Pezlar 3 3,92 GJarošeBO 16 22 13 4 14 17 24 12 15 9 9 3 154,55 589
13. Denisa Hanušková 3 3,49 G_VelMeziř 17 23 17 20 20 18 23 10 4 1 151,44 488
14. Veronika Chovancová 2 1,74 PiarGTn 17 20 21 18 20 20 18 10 0 144,94 313
15. Václav Janáček 4 5,1 GJarošeBO 18 21 22 17 18 21 17 3 1 136,81 610
16. Filip Prutkay 1 0 G_Gröss_BA 17 11 19 15 20 14 17 13 9 0 134,03 134
17. Natália Bátorová 4 3,43 GPBystrica 13 17 18 20 15 16 12 18 4 0 132,62 230
18. Petr Hladík 3 3,45 GMikul23PL 16 18 15 17 20 17 18 11 0 -1 131,19 459
19. Martin Šindelář 1 0 G_Gröss_BA 17 14 15 18 21 14 17 17 0 0 0 -1 131,01 131
20. Vendula Onderková 3 3,2 GJŠkodyPŘ 20 21 13 20 13 18 9 6 5 0 125,29 395
21. Peter Kochelka 3 2,63 GTajBanBys 21 16 17 20 21 20 11 0 125,16 268
22. Lucia Kvasničková 2 2,17 GKepleraPH 15 16 13 20 20 17 11 10 0 122,76 388
23. Nikita Ustinov 3 2,4 GKepleraPH 18 22 22 16 20 16 6 -1 119,19 210
24. Tomáš Flídr 3 4,32 G_Kojetín 19 15 17 19 12 9 17 3 3 0 112,81 636
25. Daniela Strnadová 0 -0,5 GJatečníÚL 13 13 12 20 12 14 12 13 0 0 0 108,20 108
26. Jaromír Potůček 2 1 GKepleraPH 13 11 15 22 9 23 14 -2 106,82 107
27. Lenka Poljaková 1 0,66 GJŠkodyPŘ 21 16 16 16 17 14 8 0 105,52 256
28. Anežka Kasalová 2 1,15 GJosefskPH 24 21 15 20 16 7 0 103,08 137
29. Benedikt Bareš 3 2,68 G_Dobruška 19 17 17 9 19 14 7 1 101,31 256
30. Martin Fof 3 2,82 MendelG_OP 19 17 9 18 9 12 8 5 0 97,06 282
31. Vít Hanika 2 1,6 GKepleraPH 21 14 11 12 19 9 11 0 0 96,35 232
32. Anastasia Bredikhina 0 0 GKepleraPH 19 16 11 16 14 7 9 0 91,56 203
33. Šimon Genčur 1 0 BiskG_Brno 18 7 14 10 16 18 9 0 91,04 91
34. Aleš Papáček 3 2,1 G_Třeboň 9 10 18 8 14 16 -1 75,15 99
35. Klára Grinerová 4 3,45 GDoppleraPH 16 13 10 16 13 4 0 70,82 173
36. Ondřej Sladký 4 3,68 GMikul23PL 18 18 12 7 12 4 0 70,70 225
37. Jolana Štraitová 2 1,03 GBudějovPH 8 14 7 12 17 8 4 0 69,36 77
38. Daniel Perout 4 4,16 GJarošeBO 14 19 10 6 12 4 0 66,47 329
39. Aneta Piklová 3 2 G_Strakon 10 18 10 11 17 -1 66,14 66
40. Hynek Jakeš 3 2 SlovanG_OL 17 22 11 13 1 0 65,75 66
41. Adéla Karolína Žáčková 4 5,54 GDoppleraPH 10 15 17 17 6 0 65,52 639
42. Martin Andričík 4 3 GPošKošice 21 14 12 18 0 65,00 65
43. Julie Matulová 1 0 G_Dobruška 11 0 10 14 11 5 5 0 1 56,97 57
44. Václav Verner 0 0,02 PORG_PH 8 5 7 7 14 11 0 4 0 0 0 56,20 174
45. Klára Pernicová 4 5,35 GJarošeBO 18 18 15 3 0 53,27 582
46. Michaela Valtrová 2 1,23 MendelG_OP 13 6 8 9 6 10 0 52,18 104
47. Václav Maštera 3 2,27 GCoubTábor 19 19 15 0 52,16 113
48. Vojtěch Müller 0 -0,32 GNadKavaPH 15 19 11 3 0 48,20 87
49. Tomáš Feldbabel 1 0 SPŠ_Třebíč 14 7 7 13 5 0 0 45,16 45
50. Jan Engler 2 1,06 G_Hodonín 17 8 14 6 0 44,96 60
51. Jan Brada 4 3,68 CírkGPlzeň 15 11 11 7 0 44,85 200
52. Jan Lepič 2 1 G_Strakon 15 14 15 0 44,15 44
53. Alexandra Seďová 0 -0,5 GVídeňskBO 17 18 0 35,59 36
54. Petro Velychko 3 2,74 GKepleraPH 14 15 3 3 -1 35,12 203
55. Jiří Jirásek 2 1 GMikul23PL 14 12 8 0 34,11 34
56. Csaba Daniel Farkaš 3 2 BilingGBA 21 13 0 34,10 34
57. Huu Quy Nguyen 4 3,31 G_Rumburk 13 20 0 33,43 104
58. Antonín Otmar 4 3,62 GNadKavaPH 11 21 -1 32,09 173
59. Kryštof Pravda 3 2,52 GMensaPH 14 17 0 31,64 151
60. Jiří Kalvoda 4 3,97 GJarošeBO 20 10 1 29,46 248
61. Lukáš Veškrna 3 2,6 GKepleraPH 14 5 7 4 0 29,43 164
62. Patrik Jendele 2 1,25 SPŠsPLZ 3 5 5 5 5 5 0 28,39 86
63. Vojtěch Gaďurek 4 5,01 PORG_PH 18 9 0 27,20 480
64. Daniel Czinege 4 3,55 G_Bílovec 12 14 0 26,91 151
65. Radek Košinár 2 1 GJarošeBO 14 11 0 24,77 25
66. Tomáš Macháček 3 2,33 GKepleraPH 19 4 0 23,25 99
67. Emma Beranová 1 0 GKlášterec 8 14 0 22,29 22
68. Ema Wayan Danielová 4 3,2 ŠkBřezová 15 6 0 20,87 67
69. Viacheslav Nikiforov 1 0 GMensaPH 21 0 20,67 21
70. Šimon Rada 3 2 GKepleraPH 15 4 0 19,66 20
71. Štěpánka Bakešová 3 2 GJungmanLT 9 10 0 0 19,47 19
72. Karolina Šedová 2 1,42 GKepleraPH 11 7 -1 18,46 113
73. Jiří Vestfál 2 1 GJeronýmLI 13 5 0 18,27 18
74. Vojtěch Pravda 1 0 GNZatlanPH 18 0 17,70 18
75. Jáchym Mierva 4 3,6 GUKlafárŽR 17 0 16,54 153
76. Michal Vosyka 4 3,76 GUKlafárŽR 16 0 16,24 188
77. Barbora Navrátilová 4 3 GKepleraPH 16 0 16,00 16
78. Jiří Harvalík 3 2,38 GMikul23PL 15 0 14,72 101
79. Adam Holda 3 2 G_Jaroměř 14 0 14,47 14
80. Jindřich Dvořáček 2 1 G_Benešov 14 0 0 14,05 14
81.–82. Ondřej Kadlec 1 0 G_MKrumlov 14 0 13,81 14
81.–82. Štěpán Varhaník 1 0 G_Chrudim 14 0 13,81 14
83. Šimon Durda 0 -0,5 PORG_Ova 13 0 13,03 13
84. Vojtěch Štěpán 2 1 G_Benešov 13 0 13,00 13
85. Kateřina Vomelová 1 0 GÚstavníPH 13 0 12,64 13
86. Markéta Anna Doležalová 3 2 GUKlafárŽR 11 0 11,39 11
87. Jana Křivohlavá 1 0 GJungmanLT 11 0 11,38 11
88.–89. Ondrej Dulanský 3 2,29 GJŠkodyPŘ 11 0 10,83 78
88.–89. Ladislav Vávra 2 1 G_RožnRadh 5 0 2 0 4 0 0 0 10,83 11
90. Lucie Abigail Kopelentová 3 2,04 GKutnáHora 10 0 10,21 21
91.–92. Štěpán Fröde 1 0 G_Dobruška 10 0 0 10,00 10
91.–92. Matyáš Pokorný 1 0 GJNerudyPH 10 0 10,00 10
93. Anna Pecháčková 3 2,13 GJŠkodyPŘ 9 0 8,93 40
94. Eliška Kahudová 4 3 G_Strakon 8 0 8,00 8
95. Annemarie Černohorská 3 2,03 ArcibisGPH 8 0 7,95 15
96. Adéla Tržilová 4 3,07 KGTřebíč 8 0 7,78 24
97. Adéla Kubicová 1 0 GKepleraPH 5 3 0 7,64 8
98. Karel Procházka 3 2,45 GPBystrica 7 0 7,23 109
99. Dominik Farhan 4 3 GMikul23PL 7 0 7,00 7
100. Michal Pecho 3 2 SPŠDubnica 7 0 6,97 7
101. Jiří Malý 4 3,05 GJPekařeMB 7 0 6,83 20
102.–103. Martin Kliment 3 2 GPošKošice 7 0 6,79 7
102.–103. Anna Průšová 3 2 FSG_Pirna 7 0 6,79 7
104. Kateřina Hájková 2 1 G_Sokolov 7 0 0 6,76 7
105. Klára Chobotová 1 0,25 GJNerudyPH 6 0 6,29 63
106. Mikuláš Brož 4 4,77 GNadŠtolPH 6 0 5,88 406
107. Jolana Jeriová 4 3 AOBenešePH 5 0 5,00 5
108. Robin Palán 3 2,46 GJarkovPH 5 0 4,91 110
109. Adam Húšťava 3 2 ES_LUX 4 0 4,23 4
110. Viktor Fukala 4 3,68 GKepleraPH 4 0 3,90 157
111. Paulína Dujavová 3 2,14 GRaymanaPV 3 0 2,77 36
112. Martin Černý 3 2,08 G_HavlBrod 1 0 1,43 21

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix