Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Samuel Rosiar 2 2,03 GKepleraPH 3 3 2 5 5 5 5 1 23 23,61
2. Jan Slíva 0 -0,5 GMensaPH 3 3 3 5 1 5 19 23,11
3. Matouš Šafránek 3 2,94 GKepleraPH 3 5 5 5 5 23 23,06
4. Michal Janík 2 1,39 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21+i 22,74
5. Vojtěch Kadeřábek 1 0 GMensaPH 3 3 3 5 5 1 0 19 22,43
6. Jakub Štepo 2 1,93 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 5 21 22,22
7. Jakub Vlček 2 1,12 G_Příbor 3 2 5 5 5 20 22,08
8. Peter Kochelka 3 2,63 GTajBanBys 3 2 5 5 5 20 20,69
9. Martin Šindelář 1 0 G_Gröss_BA 3 3 3 2 5 16 20,67
10. Petr Hladík 3 3,45 GMikul23PL 3 2 3 4 4 5 5 21 20,20
11. Nikita Ustinov 3 2,4 GKepleraPH 3 3 3 5 5 1 19 20,15
12. Veronika Chovancová 2 1,74 PiarGTn 3 3 2 5 5 18 20,11
13. Filip Prutkay 1 0 G_Gröss_BA 3 3 3 5 1 15 20,00
14. Denisa Hanušková 3 3,49 G_VelMeziř 3 3 2 2 5 5 5 21-i 19,83
15. Lucia Kvasničková 2 2,17 GKepleraPH 3 3 3 5 4 2 18 19,61
16. Vít Hanika 2 1,6 GKepleraPH 3 3 5 4 1 16 18,67
17. Ekaterina Danilina 2 1 GKepleraPH 3 2 3 2 5 15-i 18,37
18. Magdaléna Mišinová 4 5,92 GKepleraPH 2 5 5 5 5 22 18,36
19. Václav Janáček 4 5,1 GJarošeBO 3 3 5 5 5 21 18,10
20. Vojtěch Pravda 1 0 GNZatlanPH 3 0 0 1 4 1 3 12 17,70
21. Aneta Piklová 3 2 G_Strakon 3 0 3 3 5 1 1 15-2i 16,79
22. Markéta Hanušková 3 3,52 G_VelMeziř 3 3 2 2 5 5 18 16,71
23. Lenka Poljaková 1 0,66 GJŠkodyPŘ 3 3 3 2 1 12 16,50
24. Barbora Navrátilová 4 3 GKepleraPH 3 3 3 2 5 1 0 0 16 16,00
25. Anastasia Bredikhina 0 0 GKepleraPH 3 2 3 2 0 10 15,91
26. Natália Bátorová 4 3,43 GPBystrica 3 2 5 5 1 16 14,76
27. Aleš Papáček 3 2,1 G_Třeboň 3 2 2 5 12 14,28
28. Alexandr Tabara 3 2,62 GymnJanŠabr 3 3 3 2 1 1 2 13 14,16
29. Jan Lepič 2 1 G_Strakon 2 2 0 1 4 1 1 10 14,05
30. Julie Matulová 1 0 G_Dobruška 3 3 1 1 8 13,81
31. Václav Verner 0 0,02 PORG_PH 2 0 2 4 0 8 13,75
32. Zdeněk Pezlar 3 3,92 GJarošeBO 3 3 5 2 3 16 13,74
33. Vendula Onderková 3 3,2 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 1 14 13,33
34. Klára Grinerová 4 3,45 GDoppleraPH 3 3 3 4 1 14 12,65
35. Daniel Perout 4 4,16 GJarošeBO 3 3 3 5 1 15 12,26
36. Ondřej Sladký 4 3,68 GMikul23PL 3 3 3 5 14 12,13
37. Tomáš Flídr 3 4,32 G_Kojetín 3 3 3 1 5 15 12,00
38. Jolana Štraitová 2 1,03 GBudějovPH 3 0 0 1 4 0 8 11,84
39. Daniela Strnadová 0 -0,5 GJatečníÚL 3 0 1 0 1 0 0 5 11,66
40. Šimon Genčur 1 0 BiskG_Brno 3 2 5 10,00
41. Štěpánka Bakešová 3 2 GJungmanLT 3 0 0 2 1 1 0 0 7 9,17
42. Benedikt Bareš 3 2,68 G_Dobruška 3 5 8 8,89
43. Michaela Valtrová 2 1,23 MendelG_OP 2 3 0 0 5 7,84
44. Patrik Jendele 2 1,25 SPŠsPLZ 3 3 4,99
45. Adéla Kubicová 1 0 GKepleraPH 2 2 4,89

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix