Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Matouš Šafránek 3 2,94 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25+2i 25,00
2. Michal Janík 2 1,39 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,83
3. Samuel Rosiar 2 2,03 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 4 22-i 22,69
4. Magdaléna Mišinová 4 5,92 GKepleraPH 5 5 5 4 5 24 22,41
5. Václav Janáček 4 5,1 GJarošeBO 3 5 5 5 0 5 23+i 21,72
6. Nikita Ustinov 3 2,4 GKepleraPH 3 3 3 5 5 2 5 21-i 21,61
7. Alexandr Tabara 3 2,62 GymnJanŠabr 3 0 5 5 3 5 21 21,59
8. Veronika Chovancová 2 1,74 PiarGTn 3 3 3 5 5 19 20,88
9. Jakub Štepo 2 1,93 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 19 20,70
10. Markéta Hanušková 3 3,52 G_VelMeziř 3 3 5 5 5 21+i 20,43
11. Filip Prutkay 1 0 G_Gröss_BA 3 3 3 5 14 19,28
12. Jan Slíva 0 -0,5 GMensaPH 3 3 0 5 11 18,23
13. Natália Bátorová 4 3,43 GPBystrica 3 3 3 5 5 19 17,99
14. Aleš Papáček 3 2,1 G_Třeboň 3 3 5 5 16-i 17,75
15. Vojtěch Kadeřábek 1 0 GMensaPH 3 3 0 4 2 0 12 17,70
16. Jakub Vlček 2 1,12 G_Příbor 3 3 3 5 14 17,60
17. Adéla Karolína Žáčková 4 5,54 GDoppleraPH 3 3 3 5 4 4 5 21 17,43
18. Peter Kochelka 3 2,63 GTajBanBys 3 3 0 5 5 16 17,02
19. Denisa Hanušková 3 3,49 G_VelMeziř 3 3 5 5 2 18 16,76
20. Tomáš Flídr 3 4,32 G_Kojetín 3 3 3 5 5 19 16,51
21. Ekaterina Danilina 2 1 GKepleraPH 3 3 4 2 12 16,00
22. Anastasia Bredikhina 0 0 GKepleraPH 3 2 5 10 15,91
23. Lenka Poljaková 1 0,66 GJŠkodyPŘ 3 3 0 4 0 1 11 15,57
24. Klára Pernicová 4 5,35 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 14,95
25. Václav Maštera 3 2,27 GCoubTábor 3 3 5 2 13 14,94
26. Martin Šindelář 1 0 G_Gröss_BA 3 1 0 5 9 14,89
27. Anežka Kasalová 2 1,15 GJosefskPH 3 2 5 1 11 14,82
28. Jaromír Potůček 2 1 GKepleraPH 3 0 0 3 2 0 3 11-i 14,79
29. Petr Hladík 3 3,45 GMikul23PL 3 3 3 5 2 16 14,70
30. Daniel Czinege 4 3,55 G_Bílovec 3 3 5 5 16 14,49
31. Jolana Štraitová 2 1,03 GBudějovPH 3 3 0 1 1 2 1 10 14,00
32. Jan Engler 2 1,06 G_Hodonín 3 3 4 10 13,95
33.–34. Emma Beranová 1 0 GKlášterec 3 5 8 13,81
33.–34. Šimon Genčur 1 0 BiskG_Brno 3 0 5 8 13,81
35. Vendula Onderková 3 3,2 GJŠkodyPŘ 3 3 5 3 14 13,33
36. Lucia Kvasničková 2 2,17 GKepleraPH 3 3 0 5 0 11 13,15
37. Zdeněk Pezlar 3 3,92 GJarošeBO 0 5 5 5 15+i 12,96
38. Ondřej Sladký 4 3,68 GMikul23PL 3 3 3 5 14 12,13
39. Martin Andričík 4 3 GPošKošice 3 0 5 1 3 12 12,00
40. Daniela Strnadová 0 -0,5 GJatečníÚL 3 0 0 2 5 11,66
41. Hynek Jakeš 3 2 SlovanG_OL 3 4 2 9 11,39
42. Jan Brada 4 3,68 CírkGPlzeň 3 3 0 5 2 13 11,12
43. Vojtěch Müller 0 -0,32 GNadKavaPH 3 0 2 0 0 5 10,97
44. Vít Hanika 2 1,6 GKepleraPH 3 2 3 8 10,95
45. Aneta Piklová 3 2 G_Strakon 3 1 0 4 0 8 10,30
46. Daniel Perout 4 4,16 GJarošeBO 3 5 5 13 10,25
47. Klára Grinerová 4 3,45 GDoppleraPH 3 3 0 5 11 9,68
48. Jiří Kalvoda 4 3,97 GJarošeBO 3 3 1 5 12 9,62
49. Martin Fof 3 2,82 MendelG_OP 3 0 5 8 8,54
50. Lukáš Veškrna 3 2,6 GKepleraPH 3 3 6 6,94
51. Tomáš Feldbabel 1 0 SPŠ_Třebíč 3 3 6,79
52. Václav Verner 0 0,02 PORG_PH 3 0 0 0 3 6,74
53. Patrik Jendele 2 1,25 SPŠsPLZ 3 3 4,99
54. Tomáš Macháček 3 2,33 GKepleraPH 3 3 3,87
55. Petro Velychko 3 2,74 GKepleraPH 3 3 3,37
56. Ladislav Vávra 2 1 G_RožnRadh 1 0 0 1 1,91

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix