Výsledky 1. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Anežka Kasalová 2 1,15 GJosefskPH 3 3 5 5 5 3 5 23 23,90
2. Samuel Rosiar 2 2,03 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,61
3. Michal Janík 2 1,39 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 1 21 22,57
4. Jan Slíva 0 -0,5 GMensaPH 3 3 5 5 16 21,64
5. Jakub Vlček 2 1,12 G_Příbor 3 3 3 5 5 19 21,42
6. Lenka Poljaková 1 0,66 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 5 18 21,15
7. Vít Hanika 2 1,6 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 21,01
8. Martin Andričík 4 3 GPošKošice 5 5 5 1 5 21 21,00
9. Jakub Štepo 2 1,93 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 3 2 19 20,70
10. Peter Kochelka 3 2,63 GTajBanBys 3 5 3 4 5 20 20,69
11. Viacheslav Nikiforov 1 0 GMensaPH 3 3 3 5 2 1 16 20,67
12. Csaba Daniel Farkaš 3 2 BilingGBA 3 3 3 5 5 19 20,63
13. Markéta Hanušková 3 3,52 G_VelMeziř 3 3 2 5 5 3 2 5 21 20,11
14. Jiří Kalvoda 4 3,97 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21+i 19,84
15. Vendula Onderková 3 3,2 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 5 4 2 20 19,55
16. Martin Fof 3 2,82 MendelG_OP 3 3 3 5 5 3 1 19 19,43
17. Tomáš Macháček 3 2,33 GKepleraPH 3 3 2 5 5 18 19,38
18. Tomáš Flídr 3 4,32 G_Kojetín 3 3 3 5 5 5 21 19,07
19. Benedikt Bareš 3 2,68 G_Dobruška 3 3 5 3 4 18 18,77
20. Václav Maštera 3 2,27 GCoubTábor 3 3 2 5 4 17 18,61
21. Anastasia Bredikhina 0 0 GKepleraPH 3 2 2 5 1 1 0 13 18,53
22. Nikita Ustinov 3 2,4 GKepleraPH 3 3 2 5 4 17 18,40
23. Vojtěch Gaďurek 4 5,01 PORG_PH 3 3 3 5 5 5 21 18,22
24. Václav Janáček 4 5,1 GJarošeBO 3 3 5 5 5 3 21 18,10
25. Ekaterina Danilina 2 1 GKepleraPH 3 2 2 5 2 0 14 17,77
26. Klára Pernicová 4 5,35 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 17,74
27. Šimon Genčur 1 0 BiskG_Brno 3 3 2 2 2 0 0 12 17,70
28. Ondřej Sladký 4 3,68 GMikul23PL 3 3 3 0 5 5 1 19 17,52
29. Alexandra Seďová 0 -0,5 GVídeňskBO 3 3 2 0 2 10 17,36
30. Hynek Jakeš 3 2 SlovanG_OL 3 3 2 5 2 0 0 15 17,27
31.–33. Martin Šindelář 1 0 G_Gröss_BA 3 2 2 4 11 16,83
31.–33. Vojtěch Kadeřábek 1 0 GMensaPH 3 2 2 1 0 3 0 0 11 16,83
31.–33. Filip Prutkay 1 0 G_Gröss_BA 3 3 3 2 11 16,83
34. Jan Engler 2 1,06 G_Hodonín 3 3 5 2 0 13 16,81
35. Denisa Hanušková 3 3,49 G_VelMeziř 3 3 2 5 4 3 2 0 18 16,76
36. Veronika Chovancová 2 1,74 PiarGTn 3 3 3 5 14 16,75
37. Magdaléna Mišinová 4 5,92 GKepleraPH 3 3 5 5 5 21 16,68
38. Jáchym Mierva 4 3,6 GUKlafárŽR 3 3 2 5 5 18 16,54
39. Michal Vosyka 4 3,76 GUKlafárŽR 3 3 2 5 2 5 18 16,24
40. Zdeněk Pezlar 3 3,92 GJarošeBO 3 5 5 5 18 15,95
41. Klára Grinerová 4 3,45 GDoppleraPH 3 3 2 4 5 17 15,77
42. Petr Hladík 3 3,45 GMikul23PL 3 3 3 5 2 3 1 17 15,76
43. Šimon Rada 3 2 GKepleraPH 3 3 2 5 13 15,43
44. Ema Wayan Danielová 4 3,2 ŠkBřezová 3 3 2 5 2 3 1 16 15,36
45. Jan Brada 4 3,68 CírkGPlzeň 3 3 2 5 4 17 15,27
46. Matouš Šafránek 3 2,94 GKepleraPH 5 5 5 15 15,20
47. Lucia Kvasničková 2 2,17 GKepleraPH 3 3 2 3 2 0 1 13 15,12
48. Vojtěch Müller 0 -0,32 GNadKavaPH 3 3 2 8 14,75
49. Jiří Harvalík 3 2,38 GMikul23PL 3 3 0 5 0 2 13 14,72
50. Adam Holda 3 2 G_Jaroměř 3 3 2 2 2 12 14,47
51. Daniel Perout 4 4,16 GJarošeBO 3 3 3 3 2 5 17 14,42
52. Kryštof Pravda 3 2,52 GMensaPH 3 3 2 3 2 0 13 14,39
53. Lukáš Veškrna 3 2,6 GKepleraPH 3 3 2 5 13 14,22
54.–56. Jindřich Dvořáček 2 1 G_Benešov 3 3 2 2 0 10 14,05
54.–56. Jiří Jirásek 2 1 GMikul23PL 3 1 2 3 0 1 10 14,05
54.–56. Radek Košinár 2 1 GJarošeBO 3 3 2 2 0 0 0 10 14,05
57. Petro Velychko 3 2,74 GKepleraPH 3 3 2 5 13 13,83
58.–60. Tomáš Feldbabel 1 0 SPŠ_Třebíč 3 3 2 0 0 0 8 13,81
58.–60. Ondřej Kadlec 1 0 G_MKrumlov 3 1 2 2 8 13,81
58.–60. Štěpán Varhaník 1 0 G_Chrudim 3 2 2 1 8 13,81
61.–62. Šimon Durda 0 -0,5 PORG_Ova 3 1 2 0 0 0 6 13,03
61.–62. Daniela Strnadová 0 -0,5 GJatečníÚL 3 1 2 0 0 0 0 0 6 13,03
63.–66. Vojtěch Štěpán 2 1 G_Benešov 3 1 2 3 0 9 13,00
63.–66. Huu Quy Nguyen 4 3,31 G_Rumburk 3 3 3 5 0 14 13,00
63.–66. Jaromír Potůček 2 1 GKepleraPH 3 3 3 0 0 0 0 0 9 13,00
63.–66. Jiří Vestfál 2 1 GJeronýmLI 3 3 3 9 13,00
67. Natália Bátorová 4 3,43 GPBystrica 3 3 2 5 1 0 14 12,70
68.–69. Michaela Valtrová 2 1,23 MendelG_OP 3 2 2 2 9 12,64
68.–69. Kateřina Vomelová 1 0 GÚstavníPH 3 0 2 0 2 7 12,64
70. Daniel Czinege 4 3,55 G_Bílovec 3 3 3 5 14 12,42
71. Alexandr Tabara 3 2,62 GymnJanŠabr 3 3 5 0 11 12,17
72. Markéta Anna Doležalová 3 2 GUKlafárŽR 3 3 2 1 9 11,39
73.–74. Jana Křivohlavá 1 0 GJungmanLT 3 1 2 0 0 0 6 11,38
73.–74. Julie Matulová 1 0 G_Dobruška 3 1 2 6 11,38
75. Antonín Otmar 4 3,62 GNadKavaPH 3 3 2 2 1 3 0 0 13 11,25
76. Karolina Šedová 2 1,42 GKepleraPH 3 3 2 0 8 11,23
77. Ondrej Dulanský 3 2,29 GJŠkodyPŘ 3 3 0 2 1 9 10,83
78. Aneta Piklová 3 2 G_Strakon 3 3 2 0 0 0 8 10,30
79. Lucie Abigail Kopelentová 3 2,04 GKutnáHora 3 3 2 0 8 10,21
80. Adéla Karolína Žáčková 4 5,54 GDoppleraPH 3 3 2 4 2 3 1 15 10,04
81. Štěpán Fröde 1 0 G_Dobruška 3 1 1 0 5 10,00
82. Aleš Papáček 3 2,1 G_Třeboň 3 2 2 7 8,99
83. Anna Pecháčková 3 2,13 GJŠkodyPŘ 3 2 2 0 7 8,93
84. Václav Verner 0 0,02 PORG_PH 3 1 0 0 0 0 4 8,42
85. Eliška Kahudová 4 3 G_Strakon 3 3 2 8 8,00
86. Annemarie Černohorská 3 2,03 ArcibisGPH 3 1 2 0 0 0 0 6 7,95
87. Adéla Tržilová 4 3,07 KGTřebíč 3 1 2 0 2 8 7,78
88. Karel Procházka 3 2,45 GPBystrica 3 3 6 7,23
89. Dominik Farhan 4 3 GMikul23PL 3 1 3 7 7,00
90. Jiří Malý 4 3,05 GJPekařeMB 3 0 2 0 2 0 7 6,83
91.–92. Martin Kliment 3 2 GPošKošice 5 5 6,79
91.–92. Anna Průšová 3 2 FSG_Pirna 3 0 2 0 0 0 5 6,79
93. Kateřina Hájková 2 1 G_Sokolov 3 0 1 4 6,76
94. Klára Chobotová 1 0,25 GJNerudyPH 3 3 6,29
95. Mikuláš Brož 4 4,77 GNadŠtolPH 3 3 3 9 5,88
96. Ladislav Vávra 2 1 G_RožnRadh 3 0 0 0 0 3 5,27
97. Jolana Jeriová 4 3 AOBenešePH 3 2 5 5,00
98. Robin Palán 3 2,46 GJarkovPH 3 1 4 4,91
99. Adam Húšťava 3 2 ES_LUX 3 3 4,23
100. Viktor Fukala 4 3,68 GKepleraPH 5 5 3,90
101. Patrik Jendele 2 1,25 SPŠsPLZ 2 2 3,44
102. Paulína Dujavová 3 2,14 GRaymanaPV 2 2 2,77
103. Martin Černý 3 2,08 G_HavlBrod 1 1 1,43

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix