Výsledky seriálu


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1s 2s 3s im celkem
1.–3. Václav Janáček 3 2,99 GJarošeBO 15 15 15 0 45,00
1.–3. Magdaléna Mišinová 3 3,86 GKepleraPH 15 15 15 0 45,00
1.–3. Zdeněk Pezlar 2 1,88 GJarošeBO 15 15 15 1 45,00
4. Samuel Rosiar 1 0 GKepleraPH 13 9 15 0 36,75
5. Jakub Štepo 1 0 GEBenešeKL 14 10 10 0 33,76
6. Jiří Kalvoda 3 2 GJarošeBO 15 11 6 0 32,63
7. Matouš Šafránek 2 1 GKepleraPH 15 7 7 0 29,72
8. Klára Pernicová 3 3,51 GJarošeBO 15 9 4 0 28,40
9. Denisa Hanušková 2 1,67 G_VelMeziř 13 11 2 0 26,06
10. Markéta Hanušková 2 1,68 G_VelMeziř 13 11 2 0 26,05
11. Adéla Karolína Žáčková 3 3,76 GDoppleraPH 15 8 2 0 24,30
12. Michal Beránek 2 4,04 GVoděraPH 15 5 1 19,84
13. Jáchym Mierva 3 2,1 GUKlafárŽR 13 6 0 19,08
14. Vendula Onderková 2 1,35 GJŠkodyPŘ 8 8 0 16,20
15.–16. Matej Hanus 4 3,81 GPošKošice 15 0 15,00
15.–16. Lucia Krajčoviechová 4 6 GJHroncaBA 15 0 15,00
17. Martin Fof 2 1 MendelG_OP 7 7 0 14,72
18. Petr Hladík 2 1,71 GMikul23PL 7 7 0 13,38
19.–21. Benedikt Bareš 2 1 G_Dobruška 12 0 11,93
19.–21. Alex Tabara 2 1 GymnJanŠabr 12 0 0 11,93
19.–21. Josef Vácha 2 1 GKepleraPH 12 0 11,93
22. Vojtěch Gaďurek 3 3,3 PORG_PH 12 0 0 11,61
23. Veronika Chovancová 1 0 PiarGTn 11 0 11,27
24. Jáchym Němeček 3 2 SPŠERožnov 11 0 11,23
25. Jan Brada 3 2,2 CírkGPlzeň 11 0 11,05
26. Tomáš Flídr 2 2,5 G_Kojetín 11 0 0 10,75
27. Nikita Ustinov 2 1 GKepleraPH 10 0 10,32
28. Viktoria Patapeika 4 3 G41Minsk 9 0 0 9,00
29. Vít Hanika 1 0 GKepleraPH 9 0 8,51
30. Jonáš Havelka 4 4,64 G_Jírov_ČB 8 0 7,97
31.–35. Jiří Harvalík 2 1 GMikul23PL 7 0 7,36
31.–35. Jakub Jedlička 2 1 GDoppleraPH 7 0 7,36
31.–35. Adam Pavelka 2 1 MendelG_OP 7 0 7,36
31.–35. Lukáš Veškrna 2 1 GKepleraPH 7 0 7,36
31.–35. Petro Velychko 2 1 GKepleraPH 7 0 7,36
36.–37. Teodor Machart 2 1,06 GKepleraPH 7 0 7,30
36.–37. Jakub Parada 4 5,33 G_Gröss_BA 7 0 7,30
38. Eva Feldbabelová 2 1,94 KGTřebíč 6 0 6,46
39.–42. Natália Bátorová 3 2 GPBystrica 6 0 6,40
39.–42. Daniel Czinege 3 2 G_Bílovec 6 0 6,40
39.–42. Antonín Otmar 3 2 GNadKavaPH 6 0 6,40
39.–42. Ondřej Sladký 3 2 GMikul23PL 6 0 6,40
43. Petr Khartskhaev 3 3,51 PORG_PH 6 0 6,11
44. Michal Vosyka 3 2,4 GUKlafárŽR 6 0 5,94
45. Daniel Perout 3 2,6 GJarošeBO 6 0 5,68
46. Kateřina Fiňková 4 3 GJeronýmLI 5 0 5,00
47. Markéta Anna Doležalová 2 1 GUKlafárŽR 5 0 4,90
48. Martin Haikl 1 0 G_TýnNVlt 4 0 4,43
49. Jan Nekarda 4 3,79 GUHradiště 4 0 3,95
50. Jakub Osoba 3 2 GMikul23PL 3 0 2,80
51. Václav Verner 0 -0,27 PORG_PH 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix