Výsledky 1. seriálové série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 re±im celkem
1.–10. Michal Beránek 2 4,04 GVoděraPH 5 5 5 15 15,00
1.–10. Matej Hanus 4 3,81 GPošKošice 5 5 5 15 15,00
1.–10. Adéla Karolína Žáčková 3 3,76 GDoppleraPH 5 5 5 15 15,00
1.–10. Matouš Šafránek 2 1 GKepleraPH 5 5 5 15 15,00
1.–10. Václav Janáček 3 2,99 GJarošeBO 5 5 5 15 15,00
1.–10. Jiří Kalvoda 3 2 GJarošeBO 5 5 5 15 15,00
1.–10. Lucia Krajčoviechová 4 6 GJHroncaBA 5 5 5 15 15,00
1.–10. Magdaléna Mišinová 3 3,86 GKepleraPH 5 5 5 15 15,00
1.–10. Klára Pernicová 3 3,51 GJarošeBO 5 5 5 15 15,00
1.–10. Zdeněk Pezlar 2 1,88 GJarošeBO 5 5 5 15 15,00
11. Jakub Štepo 1 0 GEBenešeKL 5 5 2 12 13,77
12. Samuel Rosiar 1 0 GKepleraPH 5 5 1 11 13,24
13.–14. Markéta Hanušková 2 1,68 G_VelMeziř 5 5 2 12 13,01
13.–14. Denisa Hanušková 2 1,67 G_VelMeziř 5 5 2 12 13,01
15. Jáchym Mierva 3 2,1 GUKlafárŽR 5 5 2 12 12,79
16.–18. Benedikt Bareš 2 1 G_Dobruška 5 5 10 11,93
16.–18. Alex Tabara 2 1 GymnJanŠabr 5 5 0 10 11,93
16.–18. Josef Vácha 2 1 GKepleraPH 5 5 10 11,93
19. Vojtěch Gaďurek 3 3,3 PORG_PH 5 5 2 12 11,61
20. Veronika Chovancová 1 0 PiarGTn 5 3 8 11,27
21. Jáchym Němeček 3 2 SPŠERožnov 5 5 10 11,23
22. Jan Brada 3 2,2 CírkGPlzeň 5 5 10 11,05
23. Tomáš Flídr 2 2,5 G_Kojetín 5 5 10 10,75
24. Nikita Ustinov 2 1 GKepleraPH 4 4 8 10,32
25. Viktoria Patapeika 4 3 G41Minsk 4 5 9 9,00
26. Vít Hanika 1 0 GKepleraPH 5 5 8,51
27. Vendula Onderková 2 1,35 GJŠkodyPŘ 5 1 6 8,10
28. Jonáš Havelka 4 4,64 G_Jírov_ČB 5 5 10 7,97
29.–33. Martin Fof 2 1 MendelG_OP 5 5 7,36
29.–33. Jakub Jedlička 2 1 GDoppleraPH 5 5 7,36
29.–33. Adam Pavelka 2 1 MendelG_OP 5 5 7,36
29.–33. Lukáš Veškrna 2 1 GKepleraPH 5 0 0 5 7,36
29.–33. Petro Velychko 2 1 GKepleraPH 5 5 7,36
34.–35. Teodor Machart 2 1,06 GKepleraPH 5 5 7,30
34.–35. Jakub Parada 4 5,33 G_Gröss_BA 5 5 0 10 7,30
36. Petr Hladík 2 1,71 GMikul23PL 5 5 6,69
37. Eva Feldbabelová 2 1,94 KGTřebíč 5 0 5 6,46
38.–41. Natália Bátorová 3 2 GPBystrica 5 5 6,40
38.–41. Daniel Czinege 3 2 G_Bílovec 5 5 6,40
38.–41. Antonín Otmar 3 2 GNadKavaPH 5 5 6,40
38.–41. Ondřej Sladký 3 2 GMikul23PL 5 5 6,40
42. Petr Khartskhaev 3 3,51 PORG_PH 5 2 7 6,11
43. Michal Vosyka 3 2,4 GUKlafárŽR 5 5 5,94
44. Daniel Perout 3 2,6 GJarošeBO 5 5 5,68
45. Kateřina Fiňková 4 3 GJeronýmLI 5 5 5,00
46. Markéta Anna Doležalová 2 1 GUKlafárŽR 3 3 4,90
47. Martin Haikl 1 0 G_TýnNVlt 2 2 4,43
48. Jan Nekarda 4 3,79 GUHradiště 5 5 3,95
49. Jakub Osoba 3 2 GMikul23PL 2 0 2 2,80
50. Václav Verner 0 -0,27 PORG_PH 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix