Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Jiří Kalvoda 3 2 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23 23,63
2. Václav Janáček 3 2,99 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23+i 23,28
3. Matouš Šafránek 2 1 GKepleraPH 3 3 5 5 4 20 22,17
4. Vendula Onderková 2 1,35 GJŠkodyPŘ 3 3 3 2 5 5 19 21,23
5. Magdaléna Mišinová 3 3,86 GKepleraPH 5 5 5 2 5 22 20,91
6. Josef Vácha 2 1 GKepleraPH 3 3 2 5 2 5 18 20,84
7. Zdeněk Pezlar 2 1,88 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 20,75
8. Klára Pernicová 3 3,51 GJarošeBO 3 3 5 5 5 21 20,12
9. Tomáš Flídr 2 2,5 G_Kojetín 3 3 3 5 5 19 20,01
10. Samuel Rosiar 1 0 GKepleraPH 3 3 2 1 4 3 2 15 20,00
11. Ondřej Sladký 3 2 GMikul23PL 3 3 2 4 5 17 19,00
12. Jonáš Havelka 4 4,64 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 21 18,68
13.–14. Benedikt Bareš 2 1 G_Dobruška 3 3 5 2 2 15 18,59
13.–14. Martin Fof 2 1 MendelG_OP 3 3 3 5 1 15 18,59
15. Jakub Štepo 1 0 GEBenešeKL 3 3 3 3 1 0 13 18,52
16. Vojtěch Gaďurek 3 3,3 PORG_PH 3 3 3 5 5 3 1 19 18,26
17. Eva Feldbabelová 2 1,94 KGTřebíč 3 3 3 2 5 16 18,22
18. Jan Brada 3 2,2 CírkGPlzeň 3 3 3 2 5 16 17,83
19. Petro Velychko 2 1 GKepleraPH 3 3 2 5 1 14 17,77
20.–21. Denisa Hanušková 2 1,67 G_VelMeziř 3 3 3 2 2 4 1 15 17,73
20.–21. Markéta Hanušková 2 1,68 G_VelMeziř 3 3 3 2 2 4 1 15 17,73
22. Markéta Kořínková 1 0 BiskG_Brno 3 3 3 2 1 12 17,70
23. Matej Hanus 4 3,81 GPošKošice 3 3 3 5 5 19 17,29
24. Karel Chwistek 3 2,16 MendelG_OP 3 3 5 0 4 15 17,01
25. Nikita Ustinov 2 1 GKepleraPH 3 3 3 2 2 13 16,90
26. Veronika Chovancová 1 0 PiarGTn 3 3 3 2 11 16,83
27. Jakub Parada 4 5,33 G_Gröss_BA 3 2 5 5 5 0 20 16,32
28. Jakub Jedlička 2 1 GDoppleraPH 3 3 3 2 1 0 12 15,99
29. Petr Hladík 2 1,71 GMikul23PL 3 3 1 4 1 2 13 15,88
30. Anastasia Bredikhina 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 2 0 8 15,39
31.–32. Adéla Křížová 2 1 G_Ústí_n_O 3 3 2 2 1 0 11 15,05
31.–32. Adam Pavelka 2 1 MendelG_OP 3 3 3 1 1 11 15,05
33. Lucia Krajčoviechová 4 6 GJHroncaBA 3 5 5 5 2 1 20 15,00
34. Lucia Kvasničková 1 0,82 GKepleraPH 3 3 2 1 1 10 14,33
35.–36. Markéta Anna Doležalová 2 1 GUKlafárŽR 3 1 2 0 3 1 10 14,05
35.–36. František Dvořák 2 1 G_ČKrumlov 3 2 1 2 2 0 10 14,05
37.–38. Kateřina Fiňková 4 3 GJeronýmLI 3 3 3 5 14 14,00
37.–38. Tobiáš Krupa 4 3 G_RožnRadh 3 3 3 5 0 14 14,00
39.–40. Vít Hanika 1 0 GKepleraPH 3 3 2 8 13,81
39.–40. Patrik Jendele 1 0 SPŠsPLZ 3 3 2 0 8 13,81
41. Peter Kochelka 2 1,18 GTajBanBys 3 3 1 2 1 10 13,77
42. Vojtěch David 3 2 WichtG_OS 3 3 5 11 13,47
43. Jiří Harvalík 2 1 GMikul23PL 1 0 3 4 1 0 9 13,00
44. Martin Švanda 1 0 ArcibisGPH 3 3 1 0 0 7 12,64
45. Michal Beránek 2 4,04 GVoděraPH 3 2 4 4 2 0 15 12,47
46. Vojtěch Müller 0 -0,5 GNadKavaPH 3 0 0 2 0 0 5 11,66
47.–49. Natália Bátorová 3 2 GPBystrica 2 3 1 2 1 0 9 11,39
47.–49. Daniel Czinege 3 2 G_Bílovec 3 3 3 9 11,39
47.–49. Jáchym Němeček 3 2 SPŠERožnov 3 3 2 1 9 11,39
50. Viktoria Patapeika 4 3 G41Minsk 1 3 2 5 11 11,00
51.–52. Karel Procházka 2 1 GPBystrica 3 1 2 1 0 7 10,72
51.–52. Alex Tabara 2 1 GymnJanŠabr 3 3 1 0 0 7 10,72
53.–55. Ema Wayan Danielová 3 2 ŠkBřezová 3 3 2 8 10,30
53.–55. Michal Döme 3 2 LycCarFR 3 3 0 2 8 10,30
53.–55. Zdeněk Tomis 3 2 GStudHavíř 3 3 2 8 10,30
56. Daniel Perout 3 2,6 GJarošeBO 3 3 3 9 10,16
57. Jáchym Mierva 3 2,1 GUKlafárŽR 3 5 8 10,11
58. Adéla Karolína Žáčková 3 3,76 GDoppleraPH 3 3 2 2 2 2 1 12 10,00
59. Marek Pišťák 2 1,54 GHeyrovPH 3 0 3 1 7 9,89
60.–61. Tomáš Jaroš 2 1 GOA_Pelh 1 3 0 2 0 0 6 9,48
60.–61. Lukáš Veškrna 2 1 GKepleraPH 3 1 2 6 9,48
62. Antonín Otmar 3 2 GNadKavaPH 1 3 1 2 0 0 0 7 9,17
63. Jan Růžička 3 2 GKepleraPH 2 3 0 2 0 0 0 7-i 8,86
64. Petr Khartskhaev 3 3,51 PORG_PH 3 3 1 2 1 10 8,59
65. Martin Haikl 1 0 G_TýnNVlt 0 1 2 1 0 4 8,48
66. Ondřej Macháč 4 3,58 GStrážnice 3 3 3 1 10 8,45
67. František Malý 0 -0,5 MatičníGOS 3 3 8,34
68.–70. Klára Hubínková 2 1 GMikul23PL 3 1 0 1 5 8,17
68.–70. Václav Maštera 2 1 GCoubTábor 3 2 5 8,17
68.–70. Tomáš Macháček 2 1 GKepleraPH 2 0 1 2 0 5 8,17
71.–73. Dora Cidlinská 3 2 KlŠpG_Brno 3 3 6 8,00
71.–73. Jana Maderová 4 3 FRedmS 0 3 3 1 0 1 8 8,00
71.–73. Huu Quy Nguyen 3 2 G_Rumburk 3 3 6 8,00
74. Michal Vosyka 3 2,4 GUKlafárŽR 3 3 6 7,32
75. Jan Nekarda 4 3,79 GUHradiště 3 3 3 9 7,17
76.–77. Petra Jírů 3 2 GPelhřimov 3 2 5 6,79
76.–77. Jan Kotyk 3 2 G_Kolín 1 3 0 1 0 0 5 6,79
78. Matěj Holubička 4 3,56 G_Hořice 3 3 1 1 8 6,65
79. Klára Hloušková 4 4,08 G_Kolín 3 3 2 8 5,89
80. Jakub Osoba 3 2 GMikul23PL 0 1 0 2 1 4 5,53
81. Teodor Machart 2 1,06 GKepleraPH 3 3 5,19
82. Mikuláš Brož 3 3,41 GNadŠtolPH 3 3 6 5,13
83. Tereza Juráňová 4 3 GTigridaOS 3 0 1 0 4 4,00
84. Stanislav Kozák 2 1 G_Holice 2 2 3,65
85. Václav Verner 0 -0,27 PORG_PH 0 0 0 1 0 0 0 0 1 3,11
86. Julie Křimská 1 0 GKepleraPH 1 1 2,67
87. Eliška Vítková 4 3,03 GDoppleraPH 2 2 1,96
88. Jan Vondra 4 3,39 G_TýnNVlt 0 1 1 0,83

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix