Výsledky 2. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Matěj Doležálek 3 3,7 G_Humpolec 3 3 3 5 5 5 5 5 25+2i 25,00
2. Lucia Krajčoviechová 2 2,8 GJHroncaBA 3 3 5 5 5 5 23 23,19
3. Michal Beránek 0 0,48 GVoděraPH 3 3 5 5 5 3 21 23,09
4. Josef Minařík 3 2,97 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23 23,03
5.–8. Mikuláš Brož 1 0 GNadŠtolPH 3 3 1 5 5 2 18 21,88
5.–8. Klára Churá 1 0 GNerudCheb 3 3 2 5 5 2 18 21,88
5.–8. Adéla Karolína Žáčková 1 0 GDoppleraPH 3 3 2 5 5 2 2 18 21,88
5.–8. Magdaléna Mišinová 1 0 GKepleraPH 3 3 5 5 2 2 18 21,88
9. Petr Khartskhaev 1 0,17 PORG_PH 3 3 1 5 5 2 1 18 21,67
10.–11. Adam Křivka 2 1 CMGPgŚBrno 3 3 3 5 5 19 21,52
10.–11. Kateřina Panešová 2 1 G_Teplice 3 3 3 5 5 19 21,52
12. Jonáš Havelka 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 2 0 1 19-i 21,34
13. Miroslav Macko 2 1,32 LeafAcademy 3 3 3 5 2 5 19 21,25
14. Vojtěch Gaďurek 1 0,05 PORG_PH 3 2 5 5 2 2 17 21,22
15. Dominik Stejskal 3 2 G_Krnov 3 3 3 5 5 19 20,63
16. David Klement 2 1,41 GNadAlejPH 2 3 2 5 5 2 3 18 20,45
17. Martin Zimen 3 3,43 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 5 2 21 20,24
18. Lucie Kundratová 3 3,63 G_TGM_Zlín 3 3 3 5 2 5 5 21 19,95
19. David Beinhauer 3 2,1 MendelG_OP 3 3 3 4 5 18 19,70
20. Josef Král 3 2,21 MendelG_OP 3 3 2 5 5 2 18 19,55
21. Adam Mendl 1 1,64 GCoubTábor 3 3 3 5 1 3 17 19,44
22. Jakub Parada 2 1,77 G_Gröss_BA 3 3 3 3 2 2 5 17 19,28
23. Radek Olšák 3 4,17 GMensaPH 3 3 5 5 5 21 19,25
24. Jan Kaifer 2 1,19 GKepleraPH 3 3 3 5 0 2 16 19,15
25. Lenka Kopfová 3 4,35 MendelG_OP 3 3 5 5 5 21 19,03
26. Ondřej Krabec 3 2,73 G_KomHavíř 3 3 0 5 5 2 18 18,67
27. Klára Pernicová 1 0 GJarošeBO 3 3 5 2 13 18,52
28. Alžběta Manová 3 2,33 G_UherBrod 3 3 0 5 5 0 16 17,62
29. Tomáš Flídr 0 -0,46 G_Kojetín 3 3 3 9 16,28
30. Martin Hubata 2 1,5 GMikul23PL 3 3 2 5 0 13-i 15,95
31. Jakub Růžička 3 2,32 G_Nymburk 3 3 3 5 14 15,78
32. Timea Szöllősová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 11 15,05
33. Soňa Husáková 1 0 GČeskoliPH 3 3 1 2 9-i 14,61
34. Samuel Krajči 3 2,83 GAlejKošic 3 3 3 5 14 14,55
35. Kateřina Charvátová 3 2,98 GBNěmcovHK 3 3 3 5 0 14 14,05
36. Matěj Holubička 2 1,04 G_Hořice 3 3 2 2 10 13,98
37. Matěj Krátký 2 1,29 PORG_PH 3 3 3 1 10 13,60
38. Petr Zahradník 3 2,64 GŠmejkalÚL 3 3 3 3 0 12 13,13
39. Ján Pavlech 4 3 GsJozefaNM 3 3 1 5 0 12 12,00
40. Martin Bakoš 4 3,87 GPBystrica 3 3 3 5 14 11,75
41. Michal Chudoba 3 2,8 GLitoměřPH 3 3 5 11 11,66
42. Tomáš Čelko 4 4,03 GPBystrica 3 3 1 5 2 14 11,47
43. Alexandra Géciová 2 1,29 GJHroncaBA 3 1 2 2 8 11,43
44. Jaroslav Paška 3 2 G_SkalicBA 3 3 3 9 11,39
45. Klára Zemanová 1 0 PORG_PH 3 3 6 11,38
46. Jonáš Stoilov 2 1,14 PORG_PH 3 3 2 8-i 11,35
47. Zuzana Doležalová 0 -0,35 GKepleraPH 3 2 5 11,08
48.–49. Bohdan Kopčák 2 1 GNadAlejPH 3 3 0 6 9,48
48.–49. Ondřej Macháč 2 1 GStrážnice 3 3 0 6 9,48
50. Václav Zvoníček 2 1,03 GJarošeBO 3 3 6 9,43
51. Viktor Materna 2 1,06 GJarošeBO 3 3 6 9,38
52. Klára Hloušková 2 1,41 G_Kolín 3 3 0 0 0 6 8,87
53. Kristýna Kamenářová 3 2 G_TGM_Zlín 3 3 6 8,00
54. Jakub Čurda 3 2,32 PORG_PH 3 3 6 7,46
55.–56. Aleš Horák 1 0 SPŠ_Třebíč 3 3 6,79
55.–56. Tomáš Hulla 1 0 GTajBanBys 3 0 3 6,79
57. Dominika Hájková 3 2 GPísnickPH 2 3 0 0 5-i 6,46
58. Anna Musilová 2 1,54 PORG_PH 3 1 0 4 6,09
59. Vilém Raška 2 1 GJarošeBO 3 3 5,27
60. Michaela Loudová 3 2 G_Vodňany 3 0 3 4,23
61. David Ha 3 2,09 MasG_Plzeň 3 3 4,13
62. Vít Gaďurek 3 2,79 PORG_PH 3 3 3,31
63. Filip Chudoba 4 4,05 PORG_PH 3 0 1 0 4 2,79

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix