Výsledky 4. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Matěj Doležálek 3 3,7 G_Humpolec 2 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
2. Jakub Parada 2 1,77 G_Gröss_BA 3 1 5 5 5 5 23 23,71
3. Magdaléna Mišinová 1 0 GKepleraPH 1 3 3 5 5 5 21 23,42
4. Josef Minařík 3 2,97 GJarošeBO 1 3 5 5 3 5 5 23 23,03
5. Jonáš Havelka 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 0 1 5 21 22,79
6. Mikuláš Brož 1 0 GNadŠtolPH 3 3 3 5 5 19 22,43
7. Danil Koževnikov 4 6 GKepleraPH 5 5 5 4 5 24 22,33
8. Viktor Fukala 1 0,1 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 22,32
9. Michal Beránek 0 0,48 GVoděraPH 3 3 3 5 3 3 5 19 21,95
10. Jan Kaifer 2 1,19 GKepleraPH 1 3 3 5 0 4 4 19 21,36
11. Lucia Krajčoviechová 2 2,8 GJHroncaBA 3 3 5 5 5 21 21,34
12. Adéla Karolína Žáčková 1 0 GDoppleraPH 3 3 5 0 1 5 0 17 21,30
13. Miroslav Macko 2 1,32 LeafAcademy 3 3 3 5 5 3 2 19 21,25
14. Petr Khartskhaev 1 0,17 PORG_PH 3 3 3 5 3 2 1 17 21,05
15. Pavel Hudec 4 5,6 GJarkovPH 5 5 4 4 5 23 20,72
16. David Beinhauer 3 2,1 MendelG_OP 3 3 3 5 5 19-2i 20,09
17. Martin Raška 4 3,78 WichtG_OS 1 5 5 5 5 21+i 20,07
18. Filip Čermák 4 4,56 MendelG_OP 2 1 3 5 5 5 4 22-i 19,82
19. David Klement 2 1,41 GNadAlejPH 3 3 3 1 5 3 17 19,69
20. Ondřej Krabec 3 2,73 G_KomHavíř 1 3 3 5 5 3 19 19,60
21.–22. Adam Křivka 2 1 CMGPgŚBrno 3 3 3 2 5 1 16 19,37
21.–22. Martin Starovič 2 1 ŠpMNDaG BA 1 3 3 5 4 16 19,37
23. Alexandr Jankov 4 4,59 MatičníGOS 3 3 5 5 2 5 21+i 19,12
24. Hedvika Ranošová 4 5,5 GBudějovPH 3 3 3 5 5 5 4 22 19,09
25. Lucie Kundratová 3 3,63 G_TGM_Zlín 2 1 3 5 5 5 20+i 19,08
26. Lenka Kopfová 3 4,35 MendelG_OP 1 5 5 5 5 21 19,03
27. Petr Gebauer 4 5,53 G_Mělník 3 1 5 5 5 4 22-i 18,61
28. Jan Vavřín 1 0,57 PORG_PH 1 3 3 5 2 14 18,35
29. Zuzana Urbanová 4 4,09 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 4 20 18,07
30.–31. Tomáš Ganz 2 1 ŠpMNDaG BA 1 2 3 5 3 1 14 17,77
30.–31. Kateřina Panešová 2 1 G_Teplice 3 3 3 5 14 17,77
32. Vojtěch Gaďurek 1 0,05 PORG_PH 3 3 3 3 12 17,59
33. Ján Pavlech 4 3 GsJozefaNM 1 3 3 5 5 1 17 17,00
34. Klára Churá 1 0 GNerudCheb 1 1 3 5 1 11 16,83
35. Radek Olšák 3 4,17 GMensaPH 3 3 3 5 5 19 16,73
36. Anna Mlezivová 4 3,64 GCoubTábor 2 3 3 5 5 18 16,46
37. Martin Zimen 3 3,43 GJMasar_JI 2 3 3 5 4 17 15,81
38. Jakub Růžička 3 2,32 G_Nymburk 3 3 3 5 14-i 15,53
39. Tomáš Flídr 0 -0,46 G_Kojetín 2 3 3 8 15,25
40. Klára Pernicová 1 0 GJarošeBO 2 3 3 1 9 14,89
41. Jan Hrubeš 3 2 G_ČKrumlov 1 3 3 5 12 14,47
42. Klára Hloušková 2 1,41 G_Kolín 2 3 3 2 0 10 13,41
43. Martin Hubata 2 1,5 GMikul23PL 2 3 3 2 0 10 13,27
44. David Ryzák 4 3,31 G_Trutnov 3 3 3 5 14 13,01
45. Dominik Stejskal 3 2 G_Krnov 3 3 3 1 10 12,45
46. Kateřina Charvátová 3 2,98 GBNěmcovHK 3 3 5 11 11,05
47. Filip Chudoba 4 4,05 PORG_PH 1 3 3 5 12 9,48
48. Jonáš Stoilov 2 1,14 PORG_PH 3 3 6 9,26
49. Dominika Hájková 3 2 GPísnickPH 1 3 3 7 9,17
50. Alžběta Manová 3 2,33 G_UherBrod 2 1 3 1 7 8,58
51. Victoria María Nájares Romero 4 5,44 GDoppleraPH 2 3 3 4 1 13 8,32
52. Dominik Majkus 3 2 GNVPlániPH 3 3 6 8,00
53. Martin Bakoš 4 3,87 GPBystrica 3 3 3 9 7,04
54. Petr Zahradník 3 2,64 GŠmejkalÚL 2 1 3 6 6,86
55. Tomáš Čelko 4 4,03 GPBystrica 3 3 3 9 6,81
56.–57. Soňa Husáková 1 0 GČeskoliPH 3 0 3 6,79
56.–57. Klára Zemanová 1 0 PORG_PH 3 3 6,79
58. Šimon Hutař 3 2,12 PORG_PH 1 3 1 5 6,61
59. Anna Musilová 2 1,54 PORG_PH 1 1 1 1 0 4 6,09
60. Vilém Raška 2 1 GJarošeBO 3 3 5,27
61. Jakub Čurda 3 2,32 PORG_PH 0 1 3 4 5,11
62. Zuzana Šraierová 3 2,06 GČeskoliPH 1 1 1 3 4,17
63. David Ha 3 2,09 MasG_Plzeň 1 2 3 4,13
64. Jaroslav Paidar 4 4,43 SPŠMasarLI 3 3 6 3,96
65. Vít Gaďurek 3 2,79 PORG_PH 1 2 3 3,31
66. Michal Chudoba 3 2,8 GLitoměřPH 0 3 3 3,29
67. Václav Nevyhoštěný 2 1 GJarošeBO 1 1 1,91

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix