Výsledky 4. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
7. Samuel Rosiar 4 5,91 GKepleraPH 5 4 5 5 5 24 22,43
26. Jakub Štepo 4 5,88 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 5 5 23 20,31
74. Veronika Chovancová 4 4,98 PiarGTn 3 5 5 13 9,02
51. Ekaterina Danilina 4 4,53 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 16,20
34. Vít Hanika 4 4,36 GKepleraPH 3 3 5 3 5 5 21 19,03
91. Jaromír Potůček 4 4,2 GKepleraPH 4 4 2,68
1.–2. Jakub Šošovička 4 4,09 SG_CEN_BA 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Ondřej Lukeš 4 3,69 SŠkybernHK 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
36. Lenka Poljaková 3 3,67 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 2 4 20 18,70
71. Patrik Jendele 4 3,51 SPŠsPLZ 3 1 2 4 2 12 10,52
58. Josef Soural 4 3,29 GBoskovice 3 3 ? ? 5 4 15 14,07
43. Kateřina Ševčíková 4 3,09 GBoskovice 3 3 3 5 4 3 18 17,73
90. Julie Křimská 4 3,06 GKepleraPH 3 1 4 3,88
27.–28. Antonín Španiel 4 3 GÚstavníPH 3 2 3 5 5 4 20 20,00
41.–42. Martin Štěpánek 4 3 GJHroncaBA 3 3 5 2 5 18 18,00
46. Klára Malaschitzová 4 3 G_Metod_BA 3 3 2 5 4 2 17 17,00
59.–60. Samuel Gawlik 4 3 GDoppleraPH 3 3 3 5 14 14,00
59.–60. Ondřej Trinkewitz 4 3 GSPŠ_Fren 3 3 3 5 14 14,00
76. Jakub Baran 4 3 ES_LUX 3 0 0 0 3 0 1 0 7 7,00
13. Martin Šindelář 3 2,92 G_Gröss_BA 3 3 5 4 5 5 22 22,12
39. Štěpán Varhaník 3 2,85 G_Chrudim 3 3 3 5 4 18 18,39
19. Anastasia Bredikhina 2 2,67 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 21,53
33. Alica Dományová 3 2,53 G_Gröss_BA 3 3 3 5 4 18 19,07
75. Veronika Neubergová 3 2,17 GKepleraPH 3 3 6 7,71
70. Daniela Strnadová 2 2,06 GJatečníÚL 3 3 2 0 1 9 11,27
29. Matej Kundrík 3 2 GPošKošice 3 3 3 5 4 18 19,83
40. Johana Kubatová 3 2 G_Turnov 3 3 3 5 2 16 18,15
50. Petr Bednář 3 2 SlovanG_OL 3 3 4 4 14 16,36
54. Kristína Knappová 3 2 GFraŽilina 3 3 2 5 0 0 0 13 15,43
65. Lucie Konvalinová 3 2 NPorg 3 3 2 0 2 10 12,45
72. Zuzana Benešová 3 2 BG_Varnsdorf 3 3 2 8 10,30
8. Viktor Gola 2 1,91 MG_Vsetín 3 3 3 5 5 5 21 22,24
3. David Hromádka 2 1,87 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,67
24. Ivan Žemlička 2 1,8 GÚstavníPH 3 3 3 5 5 2 19-i 20,63
52. Jan Theodor Hrdý 2 1,76 G_UherBrod 3 3 2 0 3 2 0 13 15,81
66. Ondrej Králik 2 1,61 GAlejKošic 3 3 3 0 0 9 12,03
25. Patrik Štencel 2 1,41 MendelG_OP 3 3 3 5 3 4 18 20,45
15. Dominik Rigasz 2 1,3 GJHroncaBA 3 3 3 5 4 5 20 21,96
89. Matouš Schnabel 2 1,09 MKG_Říčany 3 3 5,16
88. Jozef Smolár 2 1,05 GNámestovo 3 3 5,20
5. Anna Podmanická 2 1 GVarŽilina 3 3 3 5 0 5 5 21 22,79
9.–12. Richard Dobíšek 2 1 GMensaPH 3 3 3 5 4 5 20 22,17
9.–12. Michal Imrišek 2 1 G_Gröss_BA 3 3 3 5 5 4 20 22,17
9.–12. Viktória Krettová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 3 5 5 4 20 22,17
18. Antonín Štaud 2 1 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19+2i 21,87
21. Elena Simčová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 3 5 3 4 18 20,84
30. Dominik Doležel 2 1 GJarošeBO 3 3 2 5 3 1 0 16 19,37
32. Jan Říha 2 1 GJarošeBO 3 3 3 2 5 0 16-i 19,17
37. Šimon Lopour 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 1 0 15 18,59
47.–49. Markéta Honsejková 2 1 GJeronýmLI 3 3 5 2 0 13 16,90
47.–49. Dana Myškeříková 2 1 GKepleraPH 3 3 2 5 13 16,90
47.–49. Marek Valkovič 2 1 GLesníZlín 3 3 2 2 3 13 16,90
55.–56. Zdenko Kolečko 2 1 GTajBanBys 3 1 2 0 2 0 3 11 15,05
55.–56. Filip Urban 2 1 GChodoviPH 3 3 0 3 0 2 0 11 15,05
87. Mikuláš Holub 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
4. Veronika Menšíková 1 0,89 ArcibisGPH 3 3 5 5 5 21 22,85
53. Helena Muchová 1 0,73 GKepleraPH 3 3 5 11 15,47
6. Erik Ježek 1 0,61 SPŠSmíchov 1 5 4 5 5 20 22,44
73. Magdaléna Cincibuchová 1 0,34 GKepleraPH 3 2 0 5 9,24
86. Thuc Anh Leová 1 0,28 GKepleraPH 3 3 6,23
84. Anna Bártová 1 0,03 GKepleraPH 3 3 6,72
14. Svatava Šimečková 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 4 18+i 22,03
16.–17. Gabriel Hamrle 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 4 18 21,88
16.–17. Jindřich Kaplický 1 0 G_Čelákov 3 3 3 5 4 0 18 21,88
20. Alexis Théodore Dachary 1 0 LSG_Letohrad 3 3 3 3 5 3 17 21,30
22.–23. Veronika Mašíčková 1 0 PORG_PH 3 3 3 5 2 16 20,67
22.–23. Lucian Poljak 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 2 16 20,67
27.–28. Jiří Preč 1 0 G_UherBrod 3 3 2 5 2 15 20,00
31. Otakar Janoušek 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 14 19,28
38. Ondřej Nevěřil 1 0 G_Zábřeh 3 3 3 0 3 1 13 18,52
44.–45. Lukáš Franta 1 0 GDoppleraPH 3 3 2 3 1 12 17,70
44.–45. Michael Jarvis 1 0 GŠpitálsPH 3 1 3 5 12 17,70
57. Oliver Seman 1 0 GAlejKošic 3 3 3 9 14,89
61.–62. Zuzana Hessová 1 0 G_Teplice 3 3 2 8 13,81
61.–62. Ema Kleinová 1 0 BiskG_Brno 3 3 2 8 13,81
64. David Konvalina 1 0 NPorg 3 2 1 1 0 7 12,64
67.–69. Anna Haltufová 1 0 GKepleraPH 3 3 0 6 11,38
67.–69. Stela Srpová 1 0 GVolgogrOS 3 3 6 11,38
67.–69. Eliška Vimmerová 1 0 G_Dobříš 3 3 6 11,38
77.–83. Kryšpín Dryák 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
77.–83. Gabriel Chod 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
77.–83. Matouš Kohl Kohl 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
77.–83. Lukáš Kopecký 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
77.–83. František Martin 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
77.–83. Tobiáš Tomiczek 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
77.–83. Adam Zábrodský 1 0 GKepleraPH 3 3 6,79
92. David Pištělák 1 0 GKepleraPH 0 0 0,00
9.–12. Lukáš Koucký 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 3 5 3 17 22,17
35. Zuzana Kálosi 0 -0,5 GJHroncaBA 3 3 2 0 4 0 12 19,02
41.–42. Rozárka Michálková 0 -0,5 G_Čelákov 3 2 5 1 0 11-i 18,00
63. Matouš Tuma 0 -0,5 GJungmanLT 3 2 1 0 6 13,03
85. Kateřina Kučerová 0 -0,5 GHeyrovPH 1 1 2 6,25

Kontakt

email info (zavináč) prase.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK.

Partneři

pix
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy